Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Amíg nincs lehetőségem kondiba...

Amíg nincs lehetőségem kondiba járni, csinálhatom ezt az edzéstervet? Lenne értelme, eredménye?

Figyelt kérdés

[link]

Ja és még egy kérdés: mégis mekkora súllyal kellene ezt végeznem? Tudom, mindig azt mondják, hogy ez egyéni dolog, de mégis egy általános értéket nem tudnátok mondani? Aztán azzal megpróbálom és meglátom, hogy növelni vagy csökkenteni kell.

17/L


2012. júl. 21. 09:55
 1/5 dirtboy ***** válasza:

persze hogy jó lenne ha előtte is már ezt csinálnád.

étrended legyen hozzá mert eredmény csak úgy lesz.

hogy mekkora súllyal csináld nem tudom.

2012. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Étrendem van, azzal nincs gond.

Valaki más meg tudná mondani ezt a súly dolgot? Van itthon kézi súlyzóm, ami lehet 2 kg-os, 2,5 kg-os, 5 kg-os, 7,5 kg-os és 10 kg-os. Hol kellene kezdenem?

2012. júl. 21. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:
úgy csináld hogy 8-10 ismétlést megtudsz csinálni nem könnyen nehezen nyilván akkor olyan 5 kg körüli kéne vagy lehet erősebb vagy..próbáld ki
2012. júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja és mégvalami a technikát szabályosan tanuld be, mindig melegítsd be és a végén nyújtsál vagy közben is lehet..

a sérülések elkerülése végett írom.

2012. júl. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is!

Egyébként bemelegítés és nyújtás az megvan, és ezek szerint a súlyt is eltaláltam, mert én is kb. ennyire tippeltem. Majd próbálkozom aztán meglátjuk.

2012. júl. 21. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!