Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy izmosodjak...

Mit csináljak, hogy izmosodjak és legyek?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, 162 cm és 49 kg. Van rajtam egy kis fölösleg (has, comb), amit el szeretnék tüntetni.

Kb másfél éve mozogtam (nem sokat, csak 4-5 hónapot). Futottam hébe-hóba, kondiztam heti 3x és majdnem minden nap Béres Alexandra DVD-re tornáztam.

Nem azt kaptam eredményül, amire számítottam. Ez idő alatt 52 kg-ról 56-57 lettem, és finoman fogalmazva nem voltam szép látvány. A zsír alatt volt izmom, de nem látszott, csak ha feszítettem. Abba is hagytam a tornát, kevesebbet ettem, így lettem most 49 kg.


Ismét edzeni szeretnék valamit, de nem tudom, hogy mit kéne. Nem szeretnék megint úgy kinézni, mint akkor.


Hogy eddzek és és mit?


2012. júl. 21. 15:01
 1/7 A kérdező kommentje:
a "vékony" kimaradt a kérdésből :D
2012. júl. 21. 15:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig ez az útja: előbb tömegnövelő étrenddel és súlyzós edzéssel izomnövelés, majd szálkásító diétával és a súlyzós mellé végzett minimum heti 3-4, 40-50 perces aerob edzéssel zsírleadás. A szálkásító diéta nem egyenlő csak a kevesebb evéssel. Napi 3g*testtömegkg fehérje kell, hogy ne izomból fogyj és 1,5-2g*ttkg szénhidrát.
2012. júl. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dirtboy ***** válasza:
az étrendet rontottad el akkor,szálkásító diéta kell ha fogyni akarsz és azokon a mozgások kívül amiket csináltál még kell aerob.
2012. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Képzavaraid vannak. 49kilósan nem lehet rajtad fölösleg. Bármit irhatunk nem hiszem, hogy a javadra tudnád forditani, inkább félreértenéd.
2012. júl. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dirtboy ***** válasza:
ez is igaz,162cmesen 49kiólsan szerintem sem kéne aggódnod a súlyod miatt.
2012. júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De kell aggódni, mert 162 cm-hez 49 kg Kevés. Min 52 kilónak kéne lenned.

Fordulj Fitness edzőhöz, és lehetőség szerint dietetikushoz.

2012. júl. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dirtboy ***** válasza:
inkább fitness edzőhöz a dietetikusokat nem ajánlanám
2012. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!