Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat javasolto...

Milyen gyakorlatokat javasoltok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok


1 hónap múlva nyaralni megyünk, addigra szeretnék mindent megtenni, h a testem jó legyen. Fél éve edzek, de még mindig van mit szépíteni. 4 hónapig kondiba jártam, személyi edző írt edzéstervet. Most sajnos nincs pénzem, így maradt az itthoni edzés. Rubint Réka dvdjére szoktam napi 1, másfél órát+ még súlyzós gyakorlatokat végzek (kitörés, hát, kar). Egy hónap tudom, h nagyon kevés, de azért ha keményen tolnám, akkor csak kitudnám hozni a legjobbat magamból. Tudtok tanácsolni nekem otthon végezhető, de hatásos gyakorlatokat? Leginkább comb és vádli gyakorlatokat.

Szeretnék jobban figyelni az étkezésre is.

Bocsi, ha a kérdés retardált, válaszokat előre is köszi :)

20/L 167cm/50kg


2012. júl. 22. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy hónap tényleg nagyon kevés. Leginkább úgy tudsz valamit elérni, ha az étkezéseden is változtatsz, úgy egy hónap alatt akár 3-4 kilót is fogyhatsz.

A Rubint Réka DVD csak azért nem kuka, mert poháralátétnek még kiválóan megfelel. Ahelyett nézz utána az "intervallumos kardió" kifejezésnek, válassz egy ilyen edzésprogramot és told nagyon-nagyon keményen. Emellett a súlyzózás maradhat, de csak akkor, ha nem háromkilós barbisúlyokat emelgetsz, hanem komolyabban dolgozol.

Az étkezéseden mindenképp változtass (több fehérje és rost, kevesebb szénhidrát és zsír, napi 2000 kcal-nál mindig kevesebbet elfogyasztva, de nem sokkal kevesebbet).

2012. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!