Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Régen az emberek nem követtek...

Régen az emberek nem követtek semmiféle diétát, csak edzettek, nem zabáltak, jó alakjuk volt. Ma miért bonyolítják túl?

Figyelt kérdés
Ez a régen ez még az internet előtti időre vonatkozik, szóval 20 éve mondjuk.

2012. júl. 25. 19:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Adom Dirtboy véleményét. felfújni max a synthol és a danabol fog, vizzel/olajjal. Aki keményen edz és figyel az étrendre, annak nem lesz "felfújt" karja, még akkor se ha 45-ös a felkarja, az akkoris izom.
2012. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Kinyilvánította a véleményét, erre anyáztok, ennyit tudtok...
2012. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 dirtboy ***** válasza:
49%

ma 20:28

az nem vélemény nyilvánítás volt

2012. júl. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Mi is kinyilvánítottuk a véleményünket. :)
2012. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Kulturált emberek módjára is lehet beszélgetni és véleményt nyilvánítani. Mindenki úgy csinál itt, mintha más módszer nem létezne a testépítésre. Rengeteg embert ismerek, aki fél oldal szalonna nélkül el sem indul edzeni, és meg lehet nézni a testét, nem szentírás, amit mondtok, másnak is van véleménye, amit tiszteletben lehet tartani. Semmilyen alapotok nincs rá, hogy butaság. Nem vagytok belgyógyászok, genetikusok, csak hobbi testépítők, akiknek van egy módszere, ami nektek bejön, de attól még másnak is mehet más módszerekkel is.

Dirtboy: Ha van értelmes érved, amivel egyértelműen tudsz cáfolni, tedd, de ne anyázz. És nem linkelgetni kell, mert azok a linkek csak arról szólnak, hogy mindenki vegye meg ezt a sok szutykot, ha eredményt akar.

A srác csak arra hívta fel a figyelmet, hogy lehetne máshogy is csinálni, csak úgy nehezebb.

2012. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Én pedig még nem találkoztam olyan emberrel, aki nyomta a félodal szalonnát és jól is néz ki. Pedig majd' 30 éve edzem. Ég és föld a kinézet egy általunk írt étrenddel szemben egy csupazsír kajálással.

Remélem elég finom voltam.:)

2012. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 dirtboy ***** válasza:

ma 21:03

figyelj több mint 1éve vagyok az oldalon,több mint 6400 kérdésre válaszoltam már privátokat nem számolva is.

sokáig az ilyeneknek is írtam magyaráztam hogy mi van de nem fogják fel csak fújjak a felfújt izmot meg a szalonnájukat.

bele fáradtam én már a szellemileg fogyatékosakkal való beszélgetéshez.

sz art se tudnak a témáról de írják a hülyeségüket.

az ilyen minek tolja ide a képét.

ne csodálkozzon ha elküldöm az anyába az ilyet.

olvasson utána,én ne m fogom már az ilyeneknek magyarázni.

2012. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

1) Téves tények állítása nem véleménynyilvánítás.

2) Mit értünk jó test alatt. Attól nem lesz egy test jó, hogy nem kirívóan rossz. Van az átlag, és van a jobb.

3) A technika fejlődik, a módszerek tökéletesednek, mert tudományos módszerrel vizsgálják őket, alkotórészekre lebontva, mechanizmusokat megértve, és direkt odafigyelve. Ennyi erővel minden technikai újítást el kell ítélni, mert régen is valahogy megoldották, minek javítsunk rajta? Minek nekünk autó, ha régen jó volt a ló? Minek nekünk internet, ha régen jó volt a levél? A táplálkozás csak egy nem speciális, tehát ugyanolyan területe az emberiségnek, mint bármelyik másik. Miért pont ez nem tetszik nektek?

4) Ahogy fejlődik a technika, úgy fejlődik a mocskoskapitalizmus is, ahol a profit a lényeg, nem az egészség. Az átlagember számára elérhető kaják egyre csak romlanak, sokkal több szarral benne, mint amit a tápkiegekre hisznek, és a mellé jövő mindenféle stressz (munkahelyi, politikai, gazdasági, zaj, szmog, stb) még odaüt párat. Lassan ott tartunk, hogy minek csináljunk bármit, hiszen működött, amit eddig csináltunk, mert még élünk... ennyi lesz az igény. Maradjunk életben.


Szóval igencsak csalóka az a kép, hogy élünk bele a nagyvilágba, oszt jóvan, jólesz ez így. Mert egyre inkább nem lesz jó. És nem pont azokat kéne cseszegetni, akik próbálnak tenni valamit.

2012. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nem cseszegetés, csak anyázni nem kéne, egyből a személyeskedés megy. Ha belefáradt, maradjon csöndben. Ha nem tud, annyira csak nem fáradt. Az, hogy ki mennyi kérdésre válaszol, nem jogosít fel senkit a sértegetésre. És ezt itt fejezzük is be.
2012. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 dirtboy ***** válasza:

ma 22:12

miből gondolod hogy érdekel a véleményed?


nem érdekel,nem szoktam anyázni de ez most kellet,kedvem volt hozzá

2012. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!