Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Régen az emberek nem követtek...

Régen az emberek nem követtek semmiféle diétát, csak edzettek, nem zabáltak, jó alakjuk volt. Ma miért bonyolítják túl?

Figyelt kérdés
Ez a régen ez még az internet előtti időre vonatkozik, szóval 20 éve mondjuk.

2012. júl. 25. 19:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ja, hogy neked kedved volt hozzá, hát az rögtön más:d

Konditeremben nem fő tantárgy az illemtan, ez igaz.

2012. júl. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 dirtboy ***** válasza:

nem járok kondiba,itthon edzek.

a kedvet pedig úgy kell érteni hogy elolvastam és fel baszta a z agyam így azt írtam.

nem tudom mit véded annyira tán a rokonod?

2012. júl. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Nyugi. Nem gondoltam, hogy ekkora vita lesz. Egyébként régen én is edzettem, magamtól, egyik barátommal, kint a határban, játszótereken, mégis izmosak voltunk, jó alakunk volt. Volt rajtunk mindig egy kis zsír, de az semmi.
2012. júl. 26. 08:45
 24/26 A kérdező kommentje:
Az természetes.
2012. júl. 26. 08:46
 25/26 dirtboy ***** válasza:

persze elérhető egy kis izom étrend nélkül is és súlyzók nélkül is simán saját testsúlyod edzéssel,ezt szerintem nem is vitatja senki.

a gond akkor kezdődik ha valaki már kicsit komolyabban akar kinézni,több izmot akar.

ez pl nem egy testépítő kinézet közel sincs hozzá de étrend nélkül nem néznél így ki.

[link]

2012. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Így van, lehet az átlagtól kicsit jobban (valamennyi zsírral is) kinézni étrend nélkül is, de akinek ez nem elég és nagyobb, szálkás izmokat akar, annak bizony oda kell figyelnie, hacsak nem genetikai csoda.:)
2012. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!