Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha belekezdek a testépítésbe,...

Ha belekezdek a testépítésbe, elveszítem a hajlékonyságomat?

Figyelt kérdés
Karatézom, tudok spárgázni, meg úgy alapjáraton nagyon hajlékony vagyok.Viszont szeretnék komolyabban izmot építeni.Meg tudom tartani a hajlékonyságomat?

2012. júl. 28. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogyne. A k1esek is összehajtogatják magukat, pedig némelyik hatalmas izomtömeggel bír.

Én is tudok spárgázni, bár nem ugrásból, mert kell előtte a gondos bemelegítés, de megyeget. És edzem már vagy 5 éve. Lábra is.

2012. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát én is hajlékony vagyok, de ez genetikai adottságom szóval nem szoktam vele foglalkozni


pl állva beteszem a lábamat a nyakamba meg ilyenek mennek, de ritkán szoktam


hobbi szinten testépítek

2012. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az nem gátol..... Hidd el :DDD

Ez a DNS-ben van, viszont persze, ha évekig semmit sem csinálsz, elhájasodsz akkor nem fog menni olyan könnyen, de ne félj a hajlékonyságod megmarad ha kondizol....

2012. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm szépen, akkor már semmi probléma sincs!Csak hallottam már pár embertől, hogy minél izmosabb leszek, annál merevebb.
2012. júl. 28. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Neem :)

Attól hogy vannak nagy izmaid, tarthatod lazán őket :DD

2012. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!