Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kene nekem valami motivacio a...

Kene nekem valami motivacio a sportolas elkezdesehez, es par jotanacs! Valaki segitesz? 27/N

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nem sportolsz dagadt leszel és narancsbőrös... Súlyzós és aerob edzést végezz normális étrend mellett.
2012. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
oh, mar most narancsboros vagyok, es kezd konyhasneni izmom fejlodni :): szerencsere nem vagyok hizara hajlamos, sot kinlodnom kell a kilokert! most olyan 177cm es 62kg vagyok, fogyni nem szeretnek, csak feszesedni! de honnan vegyek edzestervet? szemelyi edzore nincs penzem... a csoportos edzest szerintem nem birnam, eleg csoffadt vagyok ahoz jelen pillanat...
2012. júl. 30. 22:07
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha narancsbőrös vagy akkor sok rajtad a zsír. Szerintem azt először mindenképpen le kéne adni másképp nem fogsz feszesedni. Egyszerű a dolog szálkásító diéta+ aerob edzés(futás,biciklizés)+ heti 3 súlyzós edzés konditeremben.
2012. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
pedig csak akkor latszik a zsir ha osszenyomom a borom :D de akkor holnaptol nem eszek tobb kebapot ebedre... hol talalok szalkasito dietat? a aerob edzes mellet meg heti 3 konditerem kell?? es akkor mennyit biciklizzek? heti 1 eleg?
2012. júl. 30. 22:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Biciklizés mehet heti 3-4 alkalommal 40-50 percet normál tempóban.Szálkásító diétát meg beírod google-be és megtalálod de hogy neked ne kelljen az első találat [link]
2012. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja és igen kell a heti 3 súlyzós edzés is.
2012. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
fu jo ez az oldal amit linkeltel, koszi!!! kar h nem valami kesz "recepteskonyv" van rajta, mert ez h vigyek be 2.2g zsirral kevesebbet, nekem mint laikusnak nem sokat mond.... hat akkor ez jo mindennapos edzest jelent.... koszon a segitseged! veszek kondiberletet! es most egy lanyos kerdem is lenne:P ma vettem egy farmert icipicit kicsit, akkor ne vigyem vissza, hanem fogyjak bele, vagy az izmosodas miatt ez lehtetlen lesz?! :D na jo ez tenyleg lanyos kerdes volt.. ;)
2012. júl. 30. 22:52
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát mivel kezdő vagy talán lesz egy minimális izmosodás is de ha normálisan csinálod azt amit leírtam és betartod a kajálást akkor a zsír le fog jönni rólad szóval valószínűleg vékonyabb leszel derékben. Ha már nem leszel narancsbőrös és nincs rajtad túl sok felesleges zsír utána át kell térni tömegnövelő étrendre és ekkor fogsz majd izmosodni.
2012. júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
mennyi ido lenne mire leadnam a zsirt es izmosodni kezdenek? tudom h ezt igy nehez megmondani, de van valami kb ido?
2012. júl. 30. 23:05
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát egy szálkásítás attól függ, hogy mennyi zsír van rajtad de szerintem 5-6 hét elég lesz ha mindent jól csinálsz. Utána meg át lehet térni tömegnövelésre ott meg nem kell aerob edzés sem max heti egy, de ott már csak súlyzós edzés megy továbbra is. Ja és súlyzós edzést úgy próbáld lehetőleg, hogy a legnagyobb súly a amivel meg tudsz csinálni 8 ismétlést és legalább 3 széria legyen.
2012. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!