Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kene nekem valami motivacio a...

Kene nekem valami motivacio a sportolas elkezdesehez, es par jotanacs! Valaki segitesz? 27/N

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 21:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
fuuuu, hat nekem meg ez is uj h zsiros vagyok :D remelem lesz valaki aki ezt megallapitaja, es segit, h epp hol tartok, egyedul nem hiszem h sikerulni fog.... Kiszamoltam a BMI-m ami 20,11 szoval meg elfogadhato, de akkor ez gondolom nem szamit, mert ha fogyok 3-4kg akkor mar azt irja h tul sovany vagyok...
2012. júl. 30. 23:23
 12/14 anonim ***** válasza:
Jó hát figyelj a narancsbőr a zsír miatt alakul ki. A súlyod tényleg jó most de szerintem túl sok a zsír ha már kialakult. Tömegnövelés alatt meg mindenképpen zsírosodni fogsz valamennyire szóval ezért javasoltam elsőnek a szálkásítást meg hát ehhez miért kell segítség ha látod hogy eltűnt a narancsbőr akkor lement a fölösleges zsír ennyi. :D
2012. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
ja ertem, sajnos en meg ilyen alap dolgokkal se vok tisztaban...! :D azt hittem ez valami bonyulultabb dolog, igen a fenekem eleg nagy sot alatta felette hatrozottam zsir van!!! hat lehet 6 het mulva megkereslek hol tartok, es koszi mindent! ;)
2012. júl. 30. 23:36
 14/14 anonim válasza:
Szerintem válassz olyan sportot, amit igazán élvezel, hiszen az adataid alapján nincs rajtad komoly felesleg. Sajnos a narancsbőr akkor is kialakulhat, ha normál testsúlyod van, pl. a fogamzásgátlók, a koffein, a félkész ételekben lévő tartósítőszerek,a stressz - és leginkább - a genetikusan öröklött kötőszöveti gyengeség miatt. A futás olyan sport, amit gyorsan meg lehet szeretni, és vékony, magas testalkattal még hamar sikerélményed is lesz benne. Futás közben (kb. 50 perc után) az agyad endorfint kezd termelni, emiatt pedig jócskán rá lehet szokni, nem kell semmi plusz motiváció, a legtöbb ember egyszerűen azért fut, mert az jó. A narancsbőr nem biztos viszont, hogy eltűnik a futástól, inkább beszélgess el erről egy kozmetikussal, és kérdezd meg, ő mit ajánl, lehet, hogy a nyirokmasszázs, az ultrahangos zsírbontás vagy a celullit-masszázs segíthet, ha odafigyelsz a táplálkozásodra és rendszeresen mozogsz.
2012. júl. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!