Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az edzésterv képes lesz az...

Ez az edzésterv képes lesz az elvárásaimnak alapján változtatni?

Figyelt kérdés
Egy ideje elég keményen elkezdtem sportolni gyúrást és kardiót keverve.6 kgot fogytam kb 2-3 honap alatt és a vmennyire zsiros hasamról képes voltam ugy leszedni a zsirt hogy a kockák is látszodjanak vmennyire már feszitéskor.Ezt mind sikerült elérnem heti 3-4 40 perces kardioval, egy kis étrendmegfeszitéssel (7 után nem ettem, tésztát meg cukros sz@rokat egyáltalán nem), és gyurással.Most viszonylag le lettem szálkásitva azonban itt a nyár és egy nagy dilemma kezdődött nálam.Szeretném folytatni a durván izmos test felé haladó utamat azonban megakadta szemem pár topicon és ismerőseimtől is hallottam pár figyelemreméltó problémát.Azt mondták hogyha egyszerre folytatom a gyurást azonbelül megragadva a tömegönövelés és a szálkásitás között, és a durva kardiozást akkor ugyanott leszek, ugyanis tudni illik hogy a futás ha már nincs sok zsir és viz akkor az izombol is örömmel szedeget le egy egy alkalommal.Namost az a főproblémám hogy a nyáron folytatni akarom a sportolást, elhizni nem akarok tehát a hasizomkockákat már nagyon megszerettem, azonban izomtömeget is szeretnék növelni hogy nagyobb legyen a karom vállam.Akkor folytassam ugyanigy és sikerrel fogok járni vagy redukáljam a futást, esetkleg más fajta edzésterv?Légyszives segitsetek.A főcélom az se nem a halálra szálkásitott kis Bruce Lee alkat, de nem is a izomagy zsirralmegkenve a tömeg felett.Hogy folytassam?

2012. jún. 19. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Na ez így egyszerre nem megy. Szálkásításnál (kalóriadeficitben) naturálban nem tudsz izmot növelni, tömegeléskor pedig jön kis zsír is, nem tudod nagyon elkerülni, csak pontos étrenddel valamennyire kordában tartani. El kell dönteni mi a fontosabb, izomtömegnövelés vagy még további szálkásítás, vagy beállsz egy kb közepes értékre és próbálod tartani, de elég nehéz belőni.
2012. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem köszi
2012. jún. 25. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!