Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az edzőteremben mindig néz...

Az edzőteremben mindig néz egy gyerek, mikor csinálom a gyakorlatokat, olyankor le is áll az övével és csak néz. Hogy nézzek rá rondán, hogy abbahagyja?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 10:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Menj oda és szólj neki, hogy hagyja abba. Lány vagy?
2012. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, de nem a cicanadrágos fenekemet megyek oda mutogatni, mindig melegítőalsóban vagyok és pólóban, ami nem is feszül annyira. Legutóbb is annyira megzavart, hogy nem tudtam normálisan csinálni a gyakorlataimat.
2012. aug. 1. 10:47
 3/16 anonim ***** válasza:
Szólj neki,hogy ne bámuljon,ha meg akar valamit akkor mondja!
2012. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szólhatsz a terem személyzetéből is valakinek. Ahova én járok terem ott benne is van a házirendben, hogy nem lehet zavarni a másikat. Ha ez téged zavar megkérheted, hogy csináljanak vele valamit.
2012. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És ha azt mondja, hogy nem engem les, hanem gyakorlatok közben nézelődik?
2012. aug. 1. 10:54
 6/16 anonim ***** válasza:

Falcon punch!

Vagy dolgozz minél nehezebb súllyal, közben nyögj mély hangon, aztán eszelős vigyorral lassan fordulj felé :D Ha szerencséd van, sose látod többé, ha nincs, nyomban rádugrik :D

2012. aug. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

szép hölgyeket általában szokás bámulni :) de amugy láttad már edzeni? mert lehet csak a gyakorlatok miatt néz...én is sokáig úgy voltam hogy csak néztem a többit,de volt bennem bátorság és megkérdeztem ennyi...


de lehet a nyálát csorgatja azt általában a nők észre veszik...

2012. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
melyik terembe jársz? fitness 2000?
2012. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem, vidéki vagyok, itt járok egy kis terembe.


Nem tudom, a formája alapján nem néz ki kezdőnek, én viszont még csak fél éve járok.

2012. aug. 1. 11:17
 10/16 anonim ***** válasza:
akkor tuti felakar szedni csak félénk,de ha zavar mondd meg neki, hogy én ide edzeni jövök nem bámészkodni és jó lenne ha nem zavarna
2012. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!