Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A testépítést hány kg-al...

A testépítést hány kg-al kezdjem el?

Figyelt kérdés
Hány kg-s súlyzót használják?
2012. aug. 1. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkora súlyokat használj, hogy a sorozatokban éppen el tudd végezni szabályosan a 8-12 ismétlést.
2012. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hatost.

Aztán gondold át még egyszer ezt a kérdést.

2012. aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semennyivel.


Szánj rá mondjuk 1 hónapot, hogy átrágd magad a legtöbb gyúrással kapcsolatos honlapon, fórumon, cikkeken.

2012. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NagyonGonosz ***** válasza:

A gyakorlat ismétlésszámához mérten válassz súlyt. Ahogy Montez írta amivel szabályosan! el tudod végezni az előírt ismétlésszámmal a gyakorlatot.

Az első nap ki fogod tapasztalni, hogy kb mit bírsz.

2012. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nos, először is ne csak súlyzókkal végezz gyakorlatokat, ha testépítésről van szó. De ez off téma. A kérdésedre válaszolva: nekem az edzőm azt mondta, hogy először 1x12-es sorozatot (bemelegítésként, persze többet is lehet, de akkor ne egyszerre) akkora súllyal csináljak, ami éppen hogy megterhelő, viszont nem szakadok meg benne. Ezt írta az edzéstervbe is. Utána jöhet a maximális terhelés, ami már tényleg a testépítés része a dolognak, mikor már nagyo erőlködsz. De ne vidd túlzásba, akkor súly legyen, amivel 8-as sorozatokat meg tudsz csinálni. Edzőm szerint ajánlott 4x8 sorozat. Persze ne felejts el pihenni, kicsit nyújtani, átmozgatni a testéreszeid a sorozatok között, különben nem fogod bírni és elkeseredsz. Emellett az étkezés is nagyon fontos(tudom, hogy ez megint off, viszont nagyon sokan nem veszik figyelembe). Sok sikert kívánok a testépítéshez! ;)
2017. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!