Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó ez a tápkieg lista egy nő...

Jó ez a tápkieg lista egy nő első tömegeléséhez?

Figyelt kérdés

Eddig diétáztam, de most már nem csak jól,hanem extrém jól akarok kinézni. Még egy kis izmot. Ezeket néztem ki elsősorban az étrendem mellé,ami a tápkiegek mellett abban fog változni,hogy bejön 2,5 g ch/testsúlykg (Nőknek ált 2-3 között mondják).

A lista:

Full Force SuperCarb Fast (gyors ch edzés utáni turmixhoz)

Power Protein (jó minőségű kevert fehérje)

100%Creatine Monohidrat (Scitec, fasza lesz)

BCAA-X 120 kapszula (Scitec, fasza lesz)

Ezt engedi a pénztárcám,semmi Vitargo meg Jumbo meg bármi Whey. Nos?



2012. aug. 7. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát jónak jó :)
2012. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Remek!!:D
2012. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
még valami vitaminnak szoríthatnál helyet
2012. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen, bcaa helyett vitamin legyen. Mega daily one jó lesz.
2012. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én inkább kihagytam volna a BCAA-t meg a kreatin így kezdésnek és inkább normális fehérjét vettem volna.
2012. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kreatint még én is kihagytam volna, nem kell mindent ellőni az elején.
2012. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ÉLJEN! Jó úton jársz, hajrá :D


Nos, nézzük:

1) A SuperCarb Fast állítólag 90%-ban szőlőcukor (itt a gyiken olvastam), így szerintem elég a sima szőlőcukor is.

2) Oké, hogy a PP kevert, de hírös oknyomozó válaszolónk szerint kb 85%-ban szója, szóval ennyi erővel már sima szójafehérjét is vehetnél. Ráadásul a szójás cuccokat igencsak ramaty ízűnek hirdetik, a PP-t főleg :D de nekem ízlett.

3) Pont most olvastam, hogy a kreatin elsősorban a tejsavó és tojásfehérjéket szereti, így esetleg egy maszek szójafehérje+tejsavót összerakhatsz, azaz megveszed külön-külön, és csak a shakerben kevered.

4) Ilyesmit porként veszünk, kapszulában drágább, ha pénztárcagondjaid vannak, akkor szánj rá egy órát kiszámolni, hogy jössz ki a legjobban. Sőt, akkor ezt el is hagyhatod, legyen inkább tejsavó. Bár hobbiszinten azt mondják nem érezni a különbséget kevert és tejsavó közt.

2012. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Na, mire leírom, mások leírják, amit kihagytam :D Vitamin természetesen menjen, és tényleg nem olyan fontos a kreatin rögtön az elején.
2012. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Soha ne vegyél olyan kapszulás terméket, ami porban is van, hanem a port. Az első kettő helyet egy Full force mpmjét+dextróz, Mega daily one, és akkor marad pénzed valamire, ami szerintem c-vitamin legyen.
2012. aug. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi srácok!

A kreatinról nem akarok lemondani,a Toldi Zsuzsi is azt írta anno,hogy ő pl.attól fejlődött sokat még ezdőként és mivel most kb az ő élete első versenye előtti képre hasonlítok, meg a felépítésünk is hasonló, meg egy csomót olvastam a kreatinról,bevállalom.

Lehet, ha azt mondjátok,hogy a BCAA nem annyira fontos, lecserélem vitaminra. De aki nagyon okos: miért nem fontos annyira a diétában olyan menő BCAA és miért inkább vitamin?

2012. aug. 8. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!