Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudnék Szegeden hip...

Hol tudnék Szegeden hip hop-ot vagy egyéb hasonló jellegű táncot tanulni? (14L)

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 16:27
 1/7 anonim válasza:

Én két eléggé nagy tánciskoláról tudok:

- Hypnology dance crew - ismerőseim járnak ide, ahogy tudom, itt több mindent is oktatnak, de inkább az utcai hip hopra "szakosodnak". Honlap: [link]

- X-treme - én ide jártam még régebben, mostmár sokkal nagyobb és át is helyezték a székhelyüket a Vadaspark mellől a belvárosba ha jól tudom, de személy szerint én őket ajánlanám, persze én csak a jópár évvel ezelőtti "énjük" miatt mondom:) Honlap: [link]


Remélem segítettem:)

2012. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Előző vagyok.

Ők annyira kifejezetten hip hoppal nem foglalkoznak, legalábbis olyan szinten nem mint az előzőek, de azért belinkelem, sok féle dolgot tanítanak azért:)

[link]

2012. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2012. aug. 11. 20:49
 4/7 A kérdező kommentje:
az x-treme-ről hallottam már elvileg nagyon jó. mennyibe kerül itt egy óra v bérlet v nem tudom mi? :)
2012. aug. 11. 21:07
 5/7 anonim válasza:
Fuu, nemtudom, már nagyon rég voltam, első ránézésre a honlapukon sem találtam ilyen információt :/ Én olyan 20-25 ezer körülinek tippelném egy hónapra, de ha ez soknak tűnik, akkor nem elijeszteni akarlak, ez csak nagyon tipp - tipp, hogy mennyi lehet ha hetente van 2-3 óra:) Telefonon lehetne szerintem érdeklődni:)
2012. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
www.feelgoodtanciskola.hu !!!
2014. aug. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólóval: FEEL GOOD COMPANY! <3 Nagyon jó a társaság, nagyon jó az oktató, Gerdi. 3 hónapja járok ide, és mindig örömmel várom az edzéseket. 1 héten 2x1 óra, havonta 5500 ft. Szeretem benne, hogy kevésbé eredményorientált, mint az X-Treme. Az X-Tremenél eléggé a versenyeken való nagy eredményre hajtanak. A FeelGoodnél is lényeges ez, de nem ilyen erős módon. Inkább a tánc élvezete miatt járunk. És nagyon sok embertől hallottam, hogy eljöttek az X-Tremeből a rossz közeg és a magas árak miatt. És senki sem bánta meg, hogy otthagyta (tapasztalatom szerint). Meg állítólag több ott a beképzelt arc. Ezt már tényleg nagyon sok embertől hallottam. Táncolni nagyon jól tudnak, az tény. De nem ők az egyedüliek.

Ajánlom a FeelGood-öt, nagyon jó a közösség, mindig jó hangulatúak az órák, mindenki jófej és nyitott mindenkivel. Megvan a csapatszellem, nagyon király koreográfiák vannak. Mindenki érvényesülhet a csapatban.

Én egyáltalán nem bántam meg, hogy az X-treme helyett a FeelGood-ot választottam. És a környezetemben sem senki

2016. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!