Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a szálkásítási edzés programról?

Figyelt kérdés

Szóval találtam ezt a szálkásítási programot a neten és az edzés tervet nézve eléggé majomkodásnak tűnik az eddigi nézeteimhez képest.

Nagy részt saját testsúlyra épülő gyakorlatok, konkrét ismétlést nem ír csak

30mp ez 30mp az szuperszettbe ahogy csak tudod (hol van az adott izomra való koncentráció)


a kardiót úgy írja hogy 20 másodperc sprint 30 másodperc séta 6-szor megismételve ami beleszámolva az 5 perces edzést súrolja...


persze találtam egy két bizonyítéknak tűnő képet ami azt igazolja hogy működik ezért is érdekelne a ti véleményetek :)


[link]


[link]


itt vannak az edzéstervek, minta étrendek hétre lebontva


[link]


2009. júl. 21. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szálkásító edzés nem létezik, csak diéta ami leszálkásít.
2009. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem is ez a meglátásom :)
2009. júl. 21. 17:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne nézegess kamu edzésterveket! Menj le a terembe, gyilkold le magad, egyél faszán és kész! ;)
2009. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

amint látod véleményeket kértem, mert mielőtt valamire azt mondom hogy szar, kíváncsi vagyok mások meglátására hogy egy mérlegelés után mondhassam azt hogy szar...

nos itt nem olyan egyszerű azt mondani hogy szar, mivel vannak képek összehasonlításként és ezek bizony látványosak...

azzal tisztában vagyok hogy nincs helyi zsírégetés, így a szálkásítás is 70%-ba a diétán múlik, de kérdés hogy a fent látható szuper-szettbe való edzés viszonylag kis súllyal de intenzív, magasabb ismétlés számmal valóban ilyen mértékű fejlődést hozna (holott más helyen azt olvastam hogy baromság, meg kell tartani a szokásos edzéstervet, plusz aerob edzéseket kell közbeiktatni)

2009. júl. 21. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen köredzés -féle baromságok, ezeknek is megvan a maguk helye.

Alapvető, hogy szálkásításnál a teljes testre kell edzeni, vagy legalábbis minél nagyobb a megedzett izomterület, annál nagyobb mértékű az anyagcsere felpörgetése.

Tehát az 1 nap/ 1 izomcsoport edzés ilyenkor felejtős.


Tehát nincs "szálkásító gyakorlat" de van "szálkásító edzésmódszer".

(Az például baromság, hogy tömegeléskor fekvenyomunk 3 ismétléseket, szálkásításkor meg a csigát rángatjuk 30 -szor.)

2009. júl. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
intenzitásfokozó technikák jók diéta alatt, de nemszabad kardiózni nagyon ha kevés a szénhidrát, bringa 1óra folyamatosan lasan..
2009. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!