Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy testépítőnek este nem...

Egy testépítőnek este nem ajánlatos szénhidrátot fogyasztani, mert könnyen lerakódhat a zsír, de egy ektomotf testalkatu ember fogyasztat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 14:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

akkor egy ujabb kérdés:D 1 Ektomorfnak mit kell tennie h sikeresen növeljen izmot? itt konkrétán a kajálásra gondolok

mennyit és főleg miket kéne ennie?

2012. aug. 15. 15:13
 12/18 anonim ***** válasza:
2g/tskg fehérje és 6g/tskg szénhidrát-ból kellene hogy álljon az étrend.
2012. aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Így van, kb az az arány jó, de sokan még feljebb mennek a ch-val, ki kell tapasztalni.
2012. aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Off: Az ektomorf nem csak anyagcsere sebességet jelent, hanem adott csontozatot, a végtagok és a törzs speciális arányát.


Jellegzetes ektomorf tulajdonság a hosszú végtag és nyak, rövid törzs, csapott váll. Nekik általában satnya a felsőtestük (edzetlenül), a hosszúcombú, jóseggű nők általában ilyenek, viszont nekik a mellük lehet pici.


ON: mivel én is ektomorf vagyok (mellesleg félig-meddig Arnold Schwarzenegger is ekto, bármilyen hihetetlen), szoktam enni este is szénhidrátot, szerintem egy kicsit biztosan fogyaszthatsz te is. Este ne felejtsd el a telítetlen zsírsav bevitelét.

Egyébként pedig ki kell próbálni, és feljegyezni magadnak az eredményeket.

2012. aug. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem pont 2 tskg fehérje megy.6 tskg szénhidráttal.Néha kicsit felémegyek a Ch mennyiségnek, de nem lesz tőle bajom :)
2012. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Arnold Schwarzenegger is tényleg ektomorf?: O ezt nem is tudtam:)

Amúgy szerintem ektomorf fogyaszthat

2013. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
lóf*szt ektomorf Arnold! Vannak minimális ektomorf vonásai, de hacsak megnézed milyen volt az edzésterve, rájössz, hogy annyi edzést egy ektomorf nem tud kezelni. Mert nem tudott volna regenerálódni :D
2013. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Arnold ekto-mezo keverék :)
2013. júl. 8. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!