Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes valamilyen táplálékkie...

Érdemes valamilyen táplálékkiegészítőt vennem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Heti 3-4x járok úszni, emellett saját testsúlyos edzést végzek otthon. Viszont elég sovány vagyok(54-55 kg),szeretném növelni az izomtömegemet. Tömegnövelő étrendnek már utánaolvastam; emellett szükséges valamilyen táp.kiegészítő? Előre is köszönöm a választ.
2012. aug. 17. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Edzés után tejsavóprotein +40-50 g gyors ch kellene (dextróz, vitargo, stb) + multivitamint is vegyél.
2012. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
100% whey protein megfelelő? És ez mitől különbözik a 100% whey protein professional-től?
2012. aug. 17. 19:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Jobb a prof, mert abban nincs aspartam és van benne tejsavóprotein izolátum és emésztőenzimek is. De edzés után tegyél hozzá 40-50g dextrózt is.
2012. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
rendben,utánanézek. multivitaminok közül sokféle van. esetleg tudnál ajánlani?
2012. aug. 17. 19:13
 5/14 anonim ***** válasza:
mega daily one, vagy vitabolic jó lenne, ha több pénzed van, akkor multi pro.
2012. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Montez, a sima 100% Whey-el kapcsolatban kijavítanálak, már az is aszpartám mentes! :) A Whey, a Whey Professional és a Whey complex között hivatalosan a különbség (most már) csak az izolátum tartalom, illetve a complexben van papain és bromelain. Én is azt vettem most, kíváncsi leszek. :)
2012. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Okés, amit néztem, még volt a simában aspartam, a többit én is írtam.

Csodát azért ne várj egy tápkiegtől, mert étrenddel együtt ér valamit és akkora különbség nincs, nem jobb mint egy pl biotech nitro pure whey vagy pl Twinlab whey fuel, vpx syngex, stillmas 6:31, dymatize elite whey, stb.:)

2012. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 poiu ***** válasza:
Ez mind OK, de az úszás nem igazán növeli az izomtömeget. A saját testúly sem, ha sovány vagy... Lehet, hogy az edzésen kéne változtatnod.
2012. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

De most komolyan a scitec professional attól professional, hogy van benne emésztőenzim, meg egy kicsi izolátum?


De ha már itt tartunk, ha a sima protein amiben csak koncentrátum van 73%-os, akkor egy prof. verzió amibe már tettek izolátumot is az is csak 73%-os?!?! Érdekes még a kis.ker ára is azonos!!! Hogy is van ez?

2012. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, a Scitec-nek kell feltenni, de gondolom, hogy amennyit (picit) lökne a fehérje%-on az izolátum, azt az egyéb anyagok visszaredukálják a sima whey szintjére.
2012. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!