Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megformálni a...

Hogyan tudnám megformálni a testem ezen részét?

Figyelt kérdés

Nem vagyok megelégedve az alakommal teljesen és ezért fordulok most hozzátok! Már rengeteg gyakorlatot kerestem Google-n de semmi hasznosat nem találtam. De inkább belevágok a közepébe! :D 158cm vagyok 16 éves és 49-50 kg. Ezzel semmi problémám, sőt teljesen jól van ez így szerintem:)Viszont a derekamon van egy kis felesleg vagy nem is tudom hogyan is nevezzem el. Tehát nincs tökéletes "homokóra" alakom, ami nem halálos probléma, de szeretnék ezen javítani.tehát a csípőm fölötti részt szeretném megformálni... Nem mondom, hogy sokat mozgok, de eleget. Néha mikor rám jön akkor edzek egy kicsit: hasprés, különböző gyakorlatokkal, és még sorolhatnám. Rendszeresen biciklizek, mivel rá vagyok kényszerítve ... Főleg suli közben. Biciklizés alatt annyit értek, hogy 5 km oda-vissza hetente 5x:) Na de nem is ez a lényeg csak azért írtam, hogy akik válaszolni szeretnének azok tudják, hogy nem azért van ez a kis "problémám" mert nem mozgok. Biztos vagyok abban, hogy nem csak én vagyok ezzel így és remélem hogy aki volt már hasonló helyzetben az tud nekem segíteni, tanácsokat adni, hogy otthon(!) milyen gyakorlatokat tudok végezni ennek érdekében:)


Előre is köszönöm!:)



#edzés #sport #alakoformálás
2012. aug. 19. 13:21
 1/9 dirtboy ***** válasza:

nincs ilyen hogy meg formálás,a felesleget vagy eltünteted vagy nem.

ha eltünteted akkor karcsúbb leszel mert nem lesz ott a zsír,ha pedig nem tünteted el akkor meg úgy fog kinézni mint most.

nem lehet a zsírt átformálni semmivé.

helyi zsírégetés egyébként nincs.

2012. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A megformálás alatt nyilván az eltüntetést értettem...Bocsi, hogy elfelejtettem idézőjelbe tenni..Igen van annyi eszem, hogy ha eltüntetem nem fogok így kinézni..És abban talán igazad van,hogy nincs helyi zsírégetés. Konkrétan nincs.. de ha a hasadat "formálod" tuti nem a vádlid izmosodik..
2012. aug. 19. 13:59
 3/9 anonim válasza:
Én futni járok és itthon csinálok saját testsúlyos edzéseket.
2012. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 dirtboy ***** válasza:

a fogyás és az izom építés teljesen már történet ne keverd össze.

nem tudod szabályozni hogy derékról fogyj.

sőt ha oda hízol a legkönnyebben akkor onnét lesz eltüntetni a leg nehezebb,ezzel már most számolj.

szálkásító diéta kell és aerob mozgás heti 3-4x40-50perc.

edzés előtt nem árt egy kis l-karnitin 1000mg is elég már.

edzés utánra pedig tejsavó protein kéne de ha nincs rá keret akkor egy kevert is megtesz.

szálkásító diétát találsz a bodybuilder.hun.

[link]

2012. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Dirtboy lehet egy kérdésem?

Ti ezt a szöveget elmentitek a gépeteken Montezzel vagy újra é újra beírjátok? Nem támadás céljából kérdeztem csupán kíváncsiság, még mielőtt felkapnád a vizet. :)

2012. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dirtboy ***** válasza:

én nem mentem el,mind magam gépelem be amit írok,ha pedig idézek valahonnét akkor azt jelzem hogy tudják.

Monzet is tudomásom szerintem minden kérdésnél újra gépeli a válaszait.


ha másolgatnám már rég nem lennék itt mert az ge ci unalmas lenne.

semmi értelme.

jobb begépelni.

2012. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Valóban. Csak észrevettem, hogy ti sokszor írjátok ugyanazt (gondolom okkal)és hát egy idő után rohadt unalmas lehet.
2012. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dirtboy ***** válasza:
hát nem azért csináltuk mert ez valami izgalmas tevékenység lenne hanem azért mert szeretünk segíteni, aztán mi is örültünk volna ha kezdő korunkban segített volna valaki eligazodni.
2012. aug. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Oh, kérdező bocs az offért.
2012. aug. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!