Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen kiegészítőt ajánlotok...

Milyen kiegészítőt ajánlotok ami jó étrend mellett segít valamennyire a tiszta izomtömegnövelésben?

Figyelt kérdés
HMB pl?
2012. aug. 19. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Vitamin, fehérje, gyors ch, BCAA, l-glutamin, kreatin
2012. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:

én nem használnék hmb-t.

a hmb árán inkább plusz protein vennék.

az szerintem többet ér mint pár g hmb.

2012. aug. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
pl csináld úgy mint a sportolók igyál minden reggel nyers tojást, mivel abban rengeteg a fehérje, de ne úgy simán mert úgy eléggé rossz ízű hanem például csináld így: egy pohárba leütsz 2 tojást hozzá egy kis tej egy nagyon kevés cukor összekevered és iszod. Ez segít
2012. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as!

Nyersen SOHA nem eszünk/iszunk tojást. Tej nincsen testépítő étrendben. Cukrot rakni bele meg...

Ha szépen megkérlek abbahagyod a tanácsolgatást?

2012. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dirtboy ***** válasza:

ma 14:05


[link]

2012. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
4-es én kondi terembe járok és ott ajánlották
2012. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És? Szerinted amit ott mondanak mindent el lehet hinni? OKJ-s személyi edzők osztják az észt húgy, hogy azt se tudják mi fán terem a fehérje.

De ha te ilyen okos vagy és nekik hiszel egyél nyugodtan nyersen tojást és igyál tejet...

2012. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy* (nehogy félre érthető legyen :))

Amúgy én is terembe járok már sok éve, nehogy azt hidd, hogy tapasztalat nélkül magyarázok.

2012. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!