Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezek közül melyik a legjobbak?...

Ezek közül melyik a legjobbak? Mert mindenki mást ajánl!

Figyelt kérdés

Valami 10ezer körüli protein kéne 3-4kg-s(kb ennyiben vannak). Valaki a powertrack proteint 4000g(kerekítve:10ezer)

Valaki ezt ACTIVLAB MUSCLE UP 3500G (11ezer ft).

valaki full force-t.

Valaki cytogen-t amit már csak pár helyen lehet kapni.

Valaki ezeket elásná jó mélyre, akkor most hogyan van ez?:D Nem értek olyan téren ezekhez hogy még nem használtam ilyeneket. :) És mint minden vásárló én jó minőséget szeretnék minél olcsóbban. :) Mert sajnos 25ezer ft-os 100% wp pro-ra nem telik:/

Légyszíves segítsetek!:)

Jah és sok olyan termék van amiben 90% szója és nem tejsavó:/

Már több kérdést is írtam ezekről, de nem tudom hogy mi tévő legyek mert mindenki mást mond:O Köszönöm!


2012. aug. 24. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem myproteint vegyél.
2012. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vagy WPC80-at.
2012. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ACTIVLAB MUSCLE UP 3500G

Definiáljuk, mit értünk protein név alatt. Állati, növényi eredetű fehérjék, és ezek különböző kombinációja aminósavakkal (is). Mit nevezünk tömegnövelőnek. Protein + szénhidrát + creatin + sok minden más a dobozban.

2012. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

50g/adagot ajánl, mint egy alap tömegnövelő dizájnernél.

Oldjunk fel 50 g (3 lakás intézkedések) 200 ml vizet vagy tejet. Használ kétszer naponta, főleg a reggeli és után fizikai erőfeszítés.

2012. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szvsz hobbiszinten még a szója és a tejsavó között sem biztos, hogy észreveszel különbséget, szóval szerintem vedd a legolcsóbbat, az a legegyszerűbb :D Vagy amelyikhez kedved van. Vagy sorba mint, és megnézed mi lesz.
2012. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát őszintén hobby szinten nyomnám ,hogy legyen vele valami izom rajtam mert nem nagyon akarok hízni:/ szóval nem profi szinten(értitek hogy mire gondolok!
2012. aug. 24. 15:22
 7/10 anonim ***** válasza:
szója fűrészporos ízétől behányok.
2012. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 dirtboy ***** válasza:

én activlabot vettem nemrég.

a myprotein is jó de az nagyobb kiszerelésben van és úgy már nem 10ezer körüli az ára,főleg ha ízesített kell.

2012. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

dirtboy

ebben igazad van, de hosszabb ideig is eltart

2012. aug. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dirtboy ***** válasza:

ez így van csak kérdés hogy most van e annyi pénze hogy megvegye,de ezt majd a kérdező tudja.

megéri azt venni ha most egyben ki tud érte annyit fizetni,ha nem akkor marad a muscle up.

2012. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!