Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a mell izmomat...

Hogyan tudnám a mell izmomat növelni?

Figyelt kérdés

már több mint egy éve edzek de a mell izmom nem nagyon fejlődik állta lában

45 fokos padon kezdek 4x 8-10

tárogatás itt váltom a fokokat a padon szóval néha egyenes padon néha 45 fokon 4x 8-10

Fekve nyomás 4x 8-10

Áthúzás 4x 8-Próbáltam már nagyobb ismétlés számú edzést akkor se tapasztaltam változás.

Ha valami segítséget tudtok azt megköszönném :)



2012. aug. 28. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
hmm nekemis ilyen,próbáld ki így:első gyakorlatod ugye 45fokos padon,kezdj 30sorozattal olyan súllyal amivel pont megy,utána 20,12,8..és így próbáld na ez olyan sokkolás ettől megindul
2012. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Variáld minden héten az egykezes és kétkezes súlyok használatát, a sorrendet is és ne 45 fokban nyomj, hanem inkább 30.

Szóval mindent változtatni kell, de szerintem az étrenddel lesz gond.

2012. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt.:

I.Fekve nyomás egyenes padon. 5x6-8, ahol az utolsót megcsinálod vetkőzőre, és mindig úgy válassz súlyt, hogy bukásig menjen (ha kell közben csökkentsd a súlyt).

II.45 fokos pad. 4x6-8, pont úgy, mint egyenes padon.

III. Szuperszettben Felső csigás áthúzás + Ferde pados tárogatás. Mindkettőből 4x12, szuperszettben, tehát ne pihenj a két gyakorlat között.

IV. Szuperszettben Tolódzkodás + Alsó csigás áthúzás.

Előbbi 4xbukásig, utóbbi 4x12, itt se pihenj a kettő közt.


Ezt biztos meg fogod érezni, próbáld ki, jelezz vissza, hogy tetszett! ;)

2012. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hupsz, ne haragudj elírtam a végét :)) Az utolsó szuperszett ből (tolódzkodás+lehúzás) elég 3 sorozat, nem kell négy, így is viszonylag sok, 23 sorozatot fogsz végezni.
2012. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez rengeteg gyakorlat, nem hiszem, hogy egy naturál testépítőnek ez a jó. 3-4 gyakorlat bőven elég mellre, ha nem, akkor nem csináltad rendesen. A kajával szokott baj lenni egyébként.
2012. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kaja rendben van + 100% WPP használok amino,kreatin, vitaminok,és mellékesen power proteint használok még
2012. aug. 29. 18:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Oks, akkor a gyakorlat-variálások kellenek.
2012. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!