Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Has és mellkas edzése otthon?

Has és mellkas edzése otthon?

Figyelt kérdés

Üdv.

Tudna valaki ajánlani valamit? Sajnos konditerembe nincs lehetőségem elmenni.

Nem vagyok kövér, azonban soknak találom a torzómmal nem vagyok elégedett.. (Fiú vagyok)

Elkezdtem fekvőtámaszozni és felüléseket csinálni. Eleinte csak 8-10 fekvőt tudtam normálisan lenyomni, mostmár eljutottam odáig hogy megy a kb. 50 egy huzamban.

Viszont nem látok magamon változást.. :/

Aktív életet élek, szóval nem vagyok ilyen begyöpösödött kocka, sokat mozgok.

Jó lenne, ha valaki tudna ajánlani valamit.

Előre is köszi

18/F



2012. aug. 26. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Először ezt tegyük rendbe:

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).

Hiába hasazol, ha nem megy hozzá szálkásító diéta és aerob edzés. Ugyanis helyi zsírégetés nincs, így nem tudod hasedzéssel leadni a zsírt onnan. De attól kell végezni, csak önmagában nem elég.

Mellizomra jó a fekvőtámasz és a tolódzkodás, de töltsd le a fegyencedzést a netről és végezd az abban leírt gyakorlatokat, megfelelő rendszerben.

Az formád az étrenden múlik legnagyobb részt.

2012. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából csak zsírt akarok leadni, mert amúgy nem vagyok egy gyenge gyerek. Tehát nem azzal van a baj.
2012. aug. 26. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:

De gondolom azért edzel mellre, hogy erősödjön, nem? :)

zsírleadáshoz kell szálkásító diéta és heti min. 3-4, 40-50 perces aerob edzés is, pl kocogás, bicaj.

2012. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze nem baj ha erősödök, de az elsődleges cél mégis a zsír eltűntetése-
2012. aug. 26. 22:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Ok, azt már írtam, hogy miként kell.
2012. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!