Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy csináljam? Azt hallottam,...

Hogy csináljam? Azt hallottam,hogy bizonyos pulzus szám/szinten jobban "ég a zsír" ez igaz?

Figyelt kérdés
És én honnan tudom,hogy azon a pulzusszámon futok?Csak nem mérem percenként magamnak.Több helyen is hallottam,hogy a pulzusszámlálók nem mindig pontosak.Akkor?
2009. júl. 27. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ez nem igaz, hogy magasabb pulzusszámon jobban ég a zsír, bizonyos pulzusszám felett abba kell hagyni a mozgást, mert veszélyes is lehet. Fuss annyit, amennyit szoktál vagy amennyit tudsz, ugyanúgy égni fog a zsír. :)
2009. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszy:)
2009. júl. 27. 23:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne igaz, akkor az aerobic órákon nem szenvednének "ezer" évig a fogyni vágyók. :)

Ez is egy tévhit. Némi szakértői vélemény alább:


[link]

2009. júl. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
max 130-as pulzussal kell mozogni, mert afölött a mozgás átesik kardió tartományba. -A zsírégető mozgás aerob mozgás, 130-as pulzussal maximum-. Ezt onnan érzed hogy amikor már a mozgától nagyon lihegsz meg szenvedsz, az már jó eséllyel kardió. Ha nem érted kérdezz.
2009. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!