Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kedd-csütörtök kondi, péntek...

Kedd-csütörtök kondi, péntek Kettlebell?

Figyelt kérdés

Így tudom összeegyeztetni az időmmel, hogy Kedd-csüt kondi, péntek Kettlebell.

Tudnátok ajánlani olyan edzéstervet, amivel még a pénteki Kettlebellt is túlélem?

Köszönöm,

17f



2012. szept. 3. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:

akkor már egyszerűbb lenne ha heti 3x crossfitre járnál.

abban benne van a konditermi edzés,meg a kettlebell edzés is.

amúgy meg ha csütörtökre beteszel egy kemény lábedzést,akkor tuti nem fogod bírni a bellt.

de sehogy nem jó,kellene előtte 1 súlyzó mentes pihenőnap.

2012. szept. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, kell az a pihenőnap. Kedd kondi-péntek bell, így is fogok fejlődni
2012. szept. 4. 13:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Bár tudom, nem én döntök, de a véleményem lehet, hogy számít valamit. Őszintén szólva én nem variálnám így. A kettlebell egy teljes testedzéses sport, így feleslegesnek tartom a kondit mellé.

Ha megfelelően csinálod, kedd-csütörtökön, akkor teljesen korrekt az első néhány hónapban. Utána akár egy pénteki, ( vagy ha otthon edzel, szombati ) edzést lehetne beiktatni. Ha megadott ismétléssel, megadott, jó gyakorlatokat csinálsz, lehet izomnövekedést elérni, úgy, mint a kondiban, igaz, hogy ez nem teljesen izolált eredményt ad. Én heti 3x bellezem, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Nem járnék el kondizni, még ha lehetne sem, mert hozza azt, amit elvárnék bármitől. Egy teljes erő-izomnövelő edzést össze lehet rakni úgy, hogy a lehető legnagyobb mozgástartományt elérd, nem úgy, mint a "statikus" kondizásban. Persze, hozzáteszem, ha esetleg Fegyencedzéssel kombinálod, az még jobb hatást eredményez. Mi úgy toljuk, és imádom.

2012. szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A bell edzés amire járok péntekenként van, így is havernál kell aludnom mert messze van.

Órarend miatt csak a kedd megoldható, nem beszélve arról, hogy 4 nap múlva kutyánk is lesz-vele is sok feladat..


Tegnap kondiban mell-bicepsz-tricepsz-hasaztam, mert ezeket nem éreztem eddig bellnél.

2012. szept. 5. 07:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Így már érthető. A mell edzésére valóban nem nagyon van gyakorlat, és azok is inkább csak a vállövet erősítik. Ha nem láb-hátazol, csak a belles edzésen, jó így végülis.
2012. szept. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy kis segítség: [link]
2012. szept. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!