Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömeget növelek 3 hónapja...

Tömeget növelek 3 hónapja komolyabban, és kezd is láttszata lenni, viszont nagyon lassan fejlődök. Tudnátok tippeket hogy még nagyobb fejlődést érjek el, nem kellenek beszólások, csak javaslatok, jótanácsok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy értve lassan ? Súlyban?

Mennyit híztál, mióta kezdted?

2012. szept. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az étrendet kéne jobban felülvizsgálni, de nem biztos, hogy rosszul fejlödsz. Naturálban ez nem egy gyors folyamat, lehet, hogy csak türelmetlen vagy.
2012. szept. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
türelem, csak az egy év, amíg megtanulsz rendesen edzeni.
2012. szept. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Írd le a pontos étrended, a használt tápkiegeket is beleértve, és leírhatnád az edzésterved is. Ezen kívül, ha lemérted, jó lenne pár testméret, súly, magasság, mi mennyit fejlődött a 3 hónap alatt.

Ezek alapján hasznos véleményeket tudnánk megfogalmazni.

2012. szept. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na 53 kg -ról indultam most 60 vagyok nemtudom mennyi plusz lett izom, 178cm vagyok, Az étrendem amikor tudom rendes tömegnövelő (pl, rizs, csirkemell, illetve magasabb fehérjetartalmú ételek, ezt mindig ellenörzöm miben mennyi a fehérje. Táplálék kiegészítőt már 1 hónapja nem használok, egy Volumass 35 (1.2kg) volt de elfogyott. Az edzéstervem, hétfő-bicepsz, kedd- mell tricepsz, szerda váll, csütörtök-hát péntek-láb (vádli,comb,combhajlító) hétvége általában szünet, de előforul hogy kétszer edzek meg egy izomcsoportot egy héten, bár hallottam olyat hogy ez nem túl előnyös
2012. szept. 6. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kéne öt nap edzés naturálban. Heti 4 bőven elég lenne. Bicepsznek külön nap? Heti kétszer ne eddz egy izomra. Írhatnék sokat még, szóval nem jó így.

Kajánál a ch is fontos, sőt a telítetlen zsír is, nem elég a fehérjemennyiséget figyelni.

2012. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!