Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges az izomépítés és...

Lehetséges az izomépítés és fogyás egyszerre? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy héten 3x járok edző terembe súllyal edzeni, megvan a jó edzés terv, előtte szénhidrátot és fehérjét is eszem, utána gyorsan felszívódó fehérje turmixot és szilárd fehérjedús ételt. A hét többi napján 2 x box edzésre járok és hétvégén 2 nap este futok. Nem szeretnék túl felfújt lenni, de elérhetem hogy nőjön az izomzat de ugyanakkor csökkenjen a hasamról a fölösleg látható szinten?
2012. szept. 6. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kiszámolt étrenddel korlátozott szinten megoldható.

[link]

2012. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen felfújt? Felfújni max a synthol fog, a szteroid izmot épít nem levegőt, ha arra gondolsz.
2012. szept. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy egyetlen kezdő sem akar túl nagy izmokat...


én viszont krvára szeretnék (meg szerintem sok edzőtársam), és hülyére eszem magam, hogy így legyen, és valahogy mégsem... :)


Szóval egyszerre nem fog menni, ha igen, olyan lassan, hogy 3x is megunod (próbáltam).


Be kell állnod velünk együtt a szálkásítás-tömegelés mókuskerekébe.

2012. szept. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom én inkább kiszámoltam ez alapján és nekem simán jó így. Soha nem akartam nagy lenni, nekem fontosabb az esztétika szóval aki nem akar nagy lenni annak nem muszáj, hogy szedjen fel zsírt tömegelés alatt.
2012. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!