Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha L-Karnitint szedek minden...

Ha L-Karnitint szedek minden edzés előtt (heti 6 aerobic) a mellem is elkezd fogyni?

Figyelt kérdés
Eddig is ilyen mennyiségben sportoltam, csak nem szedtem l-karnitint, viszont szálkásítani szeretnék.

2012. szept. 3. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak az L-karnitintől nem várhatsz fogyást, kicsit segít a zsírok mobilizálásában, de szálkásító diéta nélkül nem működik. Ha viszont fogysz, akkor mindenhonnan fogysz, ez genetikailag eldöntött, hogy kinek, honnan milyen ütemben megy le a zsír. Tehát mellből is fogyhatsz, ezt nem lehet elkerülni, mivel nem lehet csak az óhajtott területekről fogyni.
2012. szept. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak arról szóló feljegyzések, hogy meghízott nők fogyása után a mellük mérete nagyobb lett a meghízást megelőző állapothoz képest, de az full genetika, hogy ebbe a csekély táborba ki esik bele és ki nem .
2012. szept. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom, hogy nem létezik lokális fogyás..:( eddig szerencsére nem fogyott a mellem, a heti 6 aerobictól + kieg. sportok (néha futás, tenisz, röplabda stb). De szeretnék szálkásítani, l karnitin+ diétával remélem sikerül..úgy hogy a mellem nem indul útnak....:)..
2012. szept. 3. 12:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán sikerül, de mint írtam ez a genetikán múlik, de még kisebb mellből fogyásal is megéri szerintem, ha cserébe kapsz egy jó formát. Szóval jó edzést kívánok.:)
2012. szept. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!