Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyötrő izomláz, mi a teendő?

Gyötrő izomláz, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Csütörtökön volt 2 tesióránk és kb. 100-120db fekvőtámaszt kellett csinálni. Tegnapra olyan izomlázam lett, hogy a karommal nem érem el az arcom és két napja aludni se tudok... voltam vele gyógyvizes fürdőbe is, de semmi. Ráedzeni meg nem tudok mert 1 poharat se birok el:/
2012. szept. 8. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szégyelld el magad, hogy ennyi erőnléted sincs.
2012. szept. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kell el szégyelnem magam mert van olyan ember aki 5 fekvőt nembír megcsinálni! És nem gyorsan csináltuk hanem tartani kellett magad és azért az már elég szar szerintem... De én kérek elnézést, hogy nem vagyok Ironman..
2012. szept. 8. 09:23
 3/9 anonim válasza:
0%

Már bocs de az elsőnek igaza van

Egy kicsit kapd össze magad, mert ennyi fekvőtől így széthullani elég gáz dolog. Az izomláz pedig jó, addig örülj amíg fáj, és edz rá, vagy várd meg míg elmúlik, de ne legyél nyámnyila, az izomláznál nincs jobb "fájdalom"

2012. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért írtok ilyen válaszokat? Nem mindneki testépítő nem mindenki szereti a izomlázat. Mert alap, hogy mindenki szeresse az izomlázat, hogy szenvedjen és maradjon csendben ha fájj valami? Szerintem semmi baj a kérdéssel és szerintem a 100-120 fekvőtámasz egy iskolai tesiórán igenis szép eredmény! Légy büszke magadra :)

A hideg víz egyébként segít, plusz kend be kb. 3 óránként sport vagy gyulladásgátló krémmel, szedj magnéziumot és pihenj sokat (az alvás sokat segít izomláz esetén).

2012. szept. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm választ! Aludni sajnos nem tudok, de a hideg vizet mindenképpen kipróbálom. És büszke is vagyok magamra mert, hogy ennyi fekvőtámaszt birjak lassan 1 éve csinálom... De ilyen erős izomlázam még sose volt.
2012. szept. 8. 11:26
 6/9 NagyonGonosz ***** válasza:
100%
Ez túledzés. Pihenni kell. Rossz esetben ínhüvelygyulladás.
2012. szept. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Gyötrő izomláz....f#szom...férfi vagy (legalábbis biológiailag), és itt rinyálsz nekünk a gyógyvizes fürdővel, meg ilyenekkel?


Nem kell ráedzeni, de ne is sírdogálj nekünk...pár nap és elmúlik.

Hihetetlen. A férfinem nevében kikérem magamnak ezt a viselkedést.

2012. szept. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

# 4/7


Te tuti nő vagy és anya! Nem bunkóságból, de így van :D

2012. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok de nem anya.. Te meg bunkó vagy :)
2012. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!