Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelés? Így jó? Power...

Tömegnövelés? Így jó? Power protein+dextróz?

Figyelt kérdés

Hali!

Most kezdtem el rendesen kondizin!

HEti három edzés: hétfő-szerda-péntek!(edzéstervet kaptam a régebben odajáróktól)

Kajám az kivan számolva...edzés után: Power protein+dextróz elég vagy kell még más is a tömegnöveléshez??

Illetve a proteinből csak edzés után iszok 25g-ot elkeverve(dobozon ezvan)+ehez kb. hány gramm dextrózt kverjek?? És így ez elég vagy többször igyak turmixot??

Esetleg olcsóbb proteint tudtok ajánlani??

Normális válaszokat, Köszi!



2012. szept. 10. 17:48
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Még azt kérdezném ha knodinak vége megiszom a turmixot utána hazajövök és itthon zsákolok az úgy jó, Tömegnöveléskor?illetve ha igen akkor zsákolás után igyam a turmixot??

+ Akkor több ch-t és proteint egyek/igyak??

(40-50g dextróaz kb.= 40-50g ch??)

2012. szept. 11. 20:56
 12/24 dirtboy ***** válasza:

úgy kéne csinálni hogy edzés után protein és ch shéket megiszod és erre rá 40-50perce mehet a szilárd kaja.

szintén tartalmazzon sok protein és ch-t.


ezek után jöhet egy kis zsákolás.

2012. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Köszi!

Még egy olyan kérdésem lenne hogy suli mellett nem mindig tudok vinni csirkemell-t stb.-t a suliba csak szendvicset...és általában 3-4felé érek haza körülbelül valami minta étrendet tudnátok így írni? 68kg vagyok

2012. szept. 11. 21:05
 14/24 A kérdező kommentje:
*olyan szendvicsre gondolok amiben nem csirkemell van hanem: szalámi sajt esetleg paradicsom vagy szeletelt csirkemell filé
2012. szept. 11. 21:06
 15/24 dirtboy ***** válasza:

nincs mese normális kaját kell vinni suliba


én személy szerint lezárható étel dobozkában rizst,zöldséget és húst vinnék.

csirkemell helyett persze mehet pl hal,csirkecomb nem muszáj csirkemell.

protein shék is vigyél,bele mehet darát zab


minta étrendek vannak a bodybuilder.hun

2012. szept. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Köszi!

Már minden tiszta, remélem így lesz látható eredménye pár hónapon belül!!

2012. szept. 11. 21:38
 17/24 A kérdező kommentje:
Csináltam étrendet és átszámolta a kaját DE!:130.58g fehérjével több illetve 31.46g szénhidráttal kevesebb jött ki mint amennyi kéne egy nap!!Ez így még maradhat vagy változtassak rajta?
2012. szept. 11. 22:39
 18/24 A kérdező kommentje:
**javítva:: 93.53g fehérjével lett több mint a napi mennyiség illetve 31.21 ch-val kevesebb!! Ez így belefér??
2012. szept. 11. 22:51
 19/24 anonim ***** válasza:
Fehérje több nem nagy gond, csak felesleges de ch nem jó, az legyen meg minimum annyi amennyinek kell lennie!
2012. szept. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 dirtboy ***** válasza:

a protein többlet az nem gond de a ch még gondot okozhat,nem biztos hogy kevés lesz mert ember függő hogy mennyire vagy hízékony hogy menni ch kell van akinek már 4g/tskg is elég van akinek 5,5is kevés.

rakjál még hozzá kis zabot aztán ki is van küszöbölve.

2012. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!