Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelés? Így jó? Power...

Tömegnövelés? Így jó? Power protein+dextróz?

Figyelt kérdés

Hali!

Most kezdtem el rendesen kondizin!

HEti három edzés: hétfő-szerda-péntek!(edzéstervet kaptam a régebben odajáróktól)

Kajám az kivan számolva...edzés után: Power protein+dextróz elég vagy kell még más is a tömegnöveléshez??

Illetve a proteinből csak edzés után iszok 25g-ot elkeverve(dobozon ezvan)+ehez kb. hány gramm dextrózt kverjek?? És így ez elég vagy többször igyak turmixot??

Esetleg olcsóbb proteint tudtok ajánlani??

Normális válaszokat, Köszi!



2012. szept. 10. 17:48
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat hát átvariáltam az étrendet és így ez jött ki, szerintem ezmég belefér: fehérje +71g ch+10g??!! szerintetek nembaj a ch többlet?
2012. szept. 14. 15:28
 22/24 dirtboy ***** válasza:

igaz hogy azt írtuk hogy nem baj a többlet protein de én úgy érzem hogy a 71g többlet az már sok lesz neked,igaz a súlyod nem tudom de gondolom 70-80kozt lehet sz valahol.

feles leges lesz annyi protein szerintem ez így már kb 3g/tskg lesz neked összességében,ami feleslegesen nagy mennyiség.

2,5 bőven elég lesz.

anyagilag nem mindegy ez szerintem.

2012. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
igen..70kg körül vagyok, de az a gondom ha kiveszek valamit hogy kevesebb fehérje legyen akkor kevesebb ch-m is lesz!!
2012. szept. 16. 16:11
 24/24 anonim ***** válasza:
Mért lenne kevesebb ch-d? Kiveszel pl. 100g csirkét azzal nem lesz kevesebb ch-d ami a rizs. Nem értem.
2012. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!