Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy kérdés a kreatinnal...

Hans Regenkurt kérdése:

Egy kérdés a kreatinnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel egy hónapig szedek kreatint edzés mellet, majd abbahagyom a kreatin szedését de az edzést folytatom akkor lesz-e valami következmény. (úgy értem ,hogy ami izmot pl felszedtem szedése alatt az elvész-e)
2012. szept. 11. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
A méretből valamennyit veszítesz, hiszen a kreatin által kötött víz egy része távozik, de a hozott plusz izomból marad meg valamennyi, tehát az összmérleg pozitív lesz.
2012. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesítmény növekedésedben valamint izomfejlődésedben várható visszaesés. Látható nagy tömegvesztés sok mindentől lehetséges. Az eddig bevitt tápanyag csökkenése, nem megfelelő mennyiségű pihenés, stressz helyzetek helytelen kezelése, alkohol, cigi, szex.
2012. szept. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ugyan úgy edzenék és táplálkoznék mint előtte csak a kreatint hagynám abba úgy hallottam hogy megfelelő táplálkozás mellet fent lehet tartani az izomzatot ami a kreatin szedése alatt szedtem fel
2012. szept. 12. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Írtam is, hogy egy részét igen, de mivel a kreatin által az izomsejtbe vonzott víz egy része távozik kúra után (mivel ürül a kreatin mennyisége is), így csökkeni fog egy kicsit a méret.
2012. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Izommegtartás BCAA!!!
2012. szept. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!