Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnöveléshez egy ilyen...

Tömegnöveléshez egy ilyen kombó jó lenne?

Figyelt kérdés
...szóval tömeg növelés a fő cél.. vennék Hyper Mass 5000- tömegnövelőt, olcsó és mindig többet vennék be hogy több anyagot kapjak, mellé tömegnövelő étrend (fehérje, szénhidrát).. ez mellé még EDZÉS előtt egy kis szőlő cukor (+energia).. és mivel, hogy "ropognak" a térdeim, kezem, lábam stb.. ezért szednék DY Joint-Tech- et hogy erősítsem az ízületeim. a fő cél, hogy ezt a *ropogást megszüntessem, és legalább felszedjem 6 kilót :) az edzést azért irtam nagy betűvel, mert én nem nagy állat akarok lenni hanem olyan átlagosan izmos, *húsos. vélemények?

2012. szept. 17. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem jó. Szerintem olyan tömegnövelőt vegyél amiben a fehérjetartalom több, mint 30%. Több ilyen is van, pl.: Pro nutrition gfx8, Volumass35, Jumbo prof., dymatize hi protein gainer, Vip body deluxe all in one 2.0, Isomass extreme gainer. Gaspari real mass, BSN true mass, stb..


De még inkább vegyél egy jó tejsavóproteint és ahhoz tennél edzés UTÁN (sosem előtte!!) gyors szénhidrátot.

Így reggel cukor nélkül tehetnéd a proteint a zabpehelyhez.

2012. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te se akarsz túl izmos lenni... Nem is leszel az, nefélj:)

Rám úgy jött 6kg, hogy rendes farmerban és pólóban meg se látszik rajtam csak atlétába vagy anélkül. Szal sokra nem mész vele:) Addig akarj fejlődni amíg lehet.

Izületvédelemre meg érdemes szorítókat venni. Nekem a csuklószorítóim fekvenyomásnál leveszik szinte az egész terhelést a csuklómról.

2012. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
HyperMass 5000 az minden csak ne mtömegnövelő. Nézd meg mennyi protein van benne???
2012. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Néhány tömegnövelő, amiért pénzt kidobni felesleges. %-ban látod azt, hogy 100g-ban mennyi protein van. 300Ft/kg-os cukrot meg minek veszel horror áron?


AminoStar - Actions Whey Gainer 14%

BioTech - Max Gain Plus 9%

Dymatize- Super Mass Gainer 16%

Muscletech - 100% Premium Mass Gainer 16%

Nutrend - Mass Gain 14%

Optimum Nutrition - Serious Mass 15%

Pro Nutrition - Pro Mass 14%

Scitec - Mass 8%

Trec Nutriton - Magnum 8000 13%



Activlab - Musli Gainbody 16%

Activlab - Whey Gainbody D.P. 20%

Amix - CarboJet Gain 15%

ATP Nutrition - Maxi Gaint Mass 25%

Best Body Nutrition - Mass 7000 21%

BioTech - HyperMass 5000 25%

BioTech - Nitro Gain Gold 21%

BioTech Hyper Mass 5000 25%

Full Force - Forced Mass 22%

Gaspari - Real Mass

MuscleTech - Mass Tech Pro Series 23%

Mutant(PVL) - Mutant Mass 20%

NutraBolic - Mass Fusion

Nutrend - Compress B.I.G. 26%

Olimp Nutrition - Super Whey Gainer 30%

Peak Supreme Mass Builder 25%

Pro Nutrition - Pro Gainer 28%

QNT - Metapure Mass 28%

Scitec - Jumbo 23%

Scitec - Mass 20%

Tested Nutrititon - Tested Gainer

Twinlab - Gainers Fuel Pro 20%

Universal - Gain Fast 15%

Weider - Crash Weight Gain 18%

Weider - Mega Mass 4000 19%

2012. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

lofasz ide tomegnovelo!hany kilo vagy?

gondolom vagy 70...

reggel 100g zab proteinnel

100g rizs 150g csirke zoldseg

100g rizs 150g csirke zoldseg

300g burgonya 150 csirke

lefekves elott 80g zab turoval

eddzes utan sok szenhidrat meg protein 1 shake aztan fel ora mulva jo kaja

vitaminok bcaa glutamin...es csa ha kezdo vagy sztem ezzel 1 honap alatt felmesz 6 kilot...ez csak egy alap dobj hozza oliva olajat lenmag olajat mogyorot diot stb...ez csak egy alap etrend sokhelyen lehet valtoztatni pl tomegnovelesnel kicserelheted a csirket steakre vagy ha szereted a halat halra...pl tojast is rakhatsz be...na hosszu lenne...de szerintem kezdo vagy nem kell ide sok extra majd ar honap mulva...ha kaja meg van utana johet a prot glut krenya stb

2012. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!