Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hajnali 8kor van reggel...

Hajnali 8kor van reggel tesifociórám, mit érdemes enniinni utána, hogy ne legyek kiütve a nap többi részére? :D

Figyelt kérdés

Három órám van még, egyetemi órák, azaz másfél órásak, bár az egyik csak háromnegyed (hihetetlen ritka). Sőt, testitanárbácsi megjegyezte foci közben, hogy olyan színem van, mint egy kihányt tökfőzeléknek (hát nem cuki?), meg a szememre is mondott valamit, bár azt nem fejtette ki, hogy mit. Gondolom kicsit vérszegény vagyok, mert sápadt vagyok mindig, de ezt vizsgálatok eddig nem igazolták. Esetleg milyen doktobácsihoznénihez látogassak el?


Na, visszatérve, a kérdés adott, menjen-e valami gyors ch, netán izotóniás akármicsoda? Amúgy épp "tömegelek", és nem baj, ha zsír is rakódna le. Ez az aerob/kardió edzés a heti 3 kondi mellett.



2012. szept. 18. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem menjen protein + kevés (20-30g maltodextrin).

Tehetsz még glutamint is, ha van lóvé.:)

2012. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sztem mehet dextróz. Biztos nem csak lazsálsz, szal lemerülnek a raktáraid.Bár biztos nem annyira mint gyúrás után.

Szerintem 30g dextróz, majd vami jobb kaja. Pl én ezt eszem suliba:tk kenyérbe gépsonka,ubi,cottage chese.

2012. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ájj, meglőztek:)
2012. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Maltom nem van, lóvém még kevésbé, így marad egy mini edzés utáni proteinshake, kösz nektek! :D Most váltok vissza kevertre az anyagiak miatt, szóval valószínűleg az lesz.


Ikszdé: mivel itt szaladgálok, a kondiban meg nem, azért igencsak kifáradok, tán még jobban is :D Lehet a hideg miatt is, de mintha a torkom kezdett volna el fájni kicsit a húszperces bemelegítés után/közben. És izzadok, mint egy loú -.-

2012. szept. 18. 19:27
 5/6 MrPifta ***** válasza:
a 8 az délelőtt van... Hajnal az 3 és napfelkelte közt van, reggel napfelkeltétől munkakezdésig, onnantól délelőtt. tehát 8 már alaposan az utolsó kategória :)
2012. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Thank you, Captain Obvious, you won the Internet!
2012. szept. 18. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!