Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bokasérüléssel sportolni?!

Bara89 kérdése:

Bokasérüléssel sportolni?!

Figyelt kérdés

Sziasztok. 3 hónapja részleges bokaszalag szakadásom volt, és még mindig nehezen mocorgok vele. Az volna a kérdésem, hogy ha ennek ellenére is szeretnék sportolni valamit, milyen úton induljak el? Mit ajánlotok? Az lenne a lényeg, hogy megmozgasson, de még se terheljen túlzottan. Személy szerint én az úszásra gondoltam. Esetleg valami más ötlet?

Előre is köszönöm a válaszokat! 23;L



2012. szept. 23. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak érdeklődnék állapotod felől mi volt a probléma,hogy elszakadt?


Amúgy én is ugy gondolom az úszás nem megterhelő minden egyéb mást én mellőznék egyenlőre...és ha már vagy fél év eltelt akkor erőltetném mondjuk a futást de akkor is csak fokozatosan...

2012. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Otthon leestem a lépcsőn. Newton bebizonyította, hogy működik a gravitáció és maga alá fordult a bokám. :)

Igazából akár hogy gondolkozom, én is mindig ide lyukadok ki. Köszönöm a választ.

2012. szept. 23. 13:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem, amikor "csak" megnyúlt a bokaszalagom, akkor sem tudtam úszni, mert fájt tempózásnál a lábam, hiába próbáltam lazán. Ezért szerintem felejtős az úszás, de egy próbát megér.
2012. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mindenképpen megpróbálom, aztán majd kiderül mennyire működik a dolog. Böngészgetek a neten, és ráakadtam egy oldalra, amely a Pilates-el mint tudatos mozgásformával foglalkozik, amelyet elsősorban az ízületek kímélése miatt ajánlanak. Erről mi a véleményetek? Ezek a gyakorlatok valóban csak a helyes testtartás, megfelelő légzés elsajátítás, esztétikus testalkat felépítés stb. elsajátításában segítenek? Vagy úgymond alakformálásban is? Tehát egy túlsúlyos ember akár fogyhat is tőle? Persze megfelelő táplálkozás és egészséges életmódváltás mellett. Van valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata?
2012. szept. 23. 14:52
 5/5 anonim válasza:
Biciklizés nekem ezt mondták, meg gyógytorna orrba-szájba.
2013. júl. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!