Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el edzeni?...

Hogyan kezdjek el edzeni? Izmosodni nem szeretnék.

Figyelt kérdés

Sziasztok! 23 éves lány vagyok,vékony testalkatú, 180 fölötti magassággal. Még soha nem sportoltam rendszeresen, mivel nem éreztem, hogy szükségem van rá. Nem vagyok hajlamos a hízásra, igyekszem egészségesen táplálkozni. Most viszont szeretnék rendszeresen edzeni (edzőterem, futás... ilyesmi), de nem tudom, hogyan kezdjem el és milyen iktassam be az időmbe.

Izmosodni nem nagyon szeretnék (karra semmiképp, vállban sem...), elsősorban a has/fenék/comb ami számomra lényeges. De nőies szeretnék maradni ezeken a területeken is :D Tehát tanácsokra van szükségem... mit és hogyan? Esetleg van olyan edzőterem, ahová csak lányok járnak és segítenek a kezdeteknél? :-)


2012. szept. 23. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor a kérdésem minek járnál edzőterembe ha nem akarsz izmosodni? Úgy értem az izmok adnak formát a testnek és attól nézel ki jól, és mivel nő vagy ezért túl izmos sem lehetsz.
2012. szept. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:

off

pedig nem árt ha izmosodsz kicsit,a csontozat és az izom adja az alakod ha a zsírt eltüntetted.


[link]

2012. szept. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem eddz mindenre, túl izmos nem tudsz lenni kox nélkül, attól ne félj.
2012. szept. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 *Glissade* ***** válasza:

Szerintem mindenhol segítenek a kezdeteknél(úgy tudom, hogy az edzőknek ez a dolguk):)


Ha nem szeretnél izmosodni, és ha olyan mozgásra vágysz ami életmód is egyben, akkor ajánlom neked a jógát.

Természetesen olyan fajtáját amely az ászanákra hellyezi a hangsúlyt, és nem a meditációra.

A jógától biztosan nem fogsz lesérűlni, jobb lesz az eggyensúlyérzéked, testudatot add, hajlékony leszel, és saját magadhoz képest erős is.

Az aszanáknak külömböző nehézségi fokozatai vannak, tehát folyamatosan lehet benne fejlődni.

Nőies marad az alakod, és nem fogsz tőle izmosodni. (max karban egy nagyon picit, de csak egy ideig)

2012. szept. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nők...
2012. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 *Glissade* ***** válasza:

Jó akkor pontosítok... csak annyit fogsz a jogától erősődni, hogy elbírd a saját testsúlyodat némelyik ászanánál.

Ha nagyon a 0-ról kezded, akkor izmosodhatsz is tőle.

De ez ne tartson vissza!

2012. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem kell félni az izmosodástól, lányok! én elég nőies vagyok, pedig vannak izmaim :D
2012. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!