Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha minden este mozok, akkor...

Ha minden este mozok, akkor milyen hamar és mennyit tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Felülések (kb. ötven), szobabicikli (fél óra), lépegető (100-150 lépés). Többre sajnos nincs időm. Próbálok mellette kevesebbet enni, és mellőzöm a kenyeret, tésztát.
2008. máj. 16. 21:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Elírtam, mozgok, nem mozok :)
2008. máj. 16. 21:38
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi infóból még a Norbi se tudná megjósolni neked. Azt se írtad hány kiló vagy, milyen magas. Méretkezz meg minden nap ugyanabban az időben és meglátod. Avval, hogy mellőzöd a lisztet, még nem sokat tettél. Mindenféle szénhídrát, meg zsír bevitelt csökkenteni kell. Nem tudom, a munkád mennyi mozgással jár, meg mit csinálsz mikor nem dolgozol. Mert ha amit leírtál annyi az egész napi, az nem elég.
2008. máj. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
69 kiló vagyok, fél éve szültem, így nem dolgozom, itthon vagyok. Sajnos csak este érek rá mozogni, akkor viszont már nagyon fáradt vagyok, ennyire futja sajnos. Állati zsírokat eddig sem ettem, nem vagyok oda a húsért, csak kb. egy héten egyszer eszem húst. Leginkább zöldségeket eszem, a tésztát már likvidáltam. A lényeg az, hogy vettem egy ruhát, ami egy számmal kisebb, mint a méretem, beleférek ugyan, csak nagyon szűk, nem látszik rajta, csak kicsit kényelmetlen. Három hét múlva lesz a fiam keresztelője és addigra szeretném, ha felvehetném úgy, hogy nem szorít ennyire. Ez összejöhet?
2008. máj. 17. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a felüléseket, mert az hasizomerősítő gyakorlat. Én a helyedben inkább megpróbálnák betenni mégegy félóra biciklizést, délelőttre, vagy kora délutánra.
2008. máj. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hat nekem a kardio valt be. Porog a kicsi szivem es izzadok mint a lo es kevesebbet eszem...de mindent!!!!!!!! A lepegeto megizzaszt az biztos, de csak vastagitja a combodat - velem ezt csinaltatta egy edzo allandoan mert a combom vastag...hat csak vastagabb lett...grrrr. A szobabicikli nagyon jo. A felulesek meg csak feszesebbe teszik a pocakodat.

Gyorsan persze ugy lehet leadni, hogy zoldseg es zoldseg... grillezve, fozve, sutve.

Ha azonban lement, megvolt a keresztelo tobb jon majd vissza, ugyhogy legy kovetkezetes!!!!

Vitaminokat mindenfelekeppen egyel!

2008. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ajánlanám, hogy igyál csalánteát! Enyhe vizelet és hashajtó hatása van, segít a "fölösleges" vízmennyiséget eltávolítani a szervezetedből.
2008. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!