Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen testet el lehet érni...

Ilyen testet el lehet érni "csupán" edzéssel és megfelelő étrenddel?

Figyelt kérdés
[link] Mennyi ideig tarthat ha kb 10-15 kg túlsúlyom van? Ill. először adjam le a túlsúlyt vagy kezdjek már most az izom építésre koncentrálni? Tudom már millióan feltették ezeket a kérdéseket, de már annyi féle dolgot olvastam, hogy már nem tudom hova tenni. Esetleg van olyan ember aki hasonló helyzetből ért el kb ilyen testet? Főleg az ő tapasztalatai érdekelnének. Köszi!
2012. szept. 24. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Marc Fitt :)) < 3
2012. szept. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tök mindegy mik a terveid,de 20% fölé soha ne engedd a testzsírod,alap igény szint az egészséged részéről.

szóval a feleslegtől mindenképpen szabadulj meg.

2012. szept. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, ilyen szintet el tudsz érni kox nélkül is, edzéssel és pontosan kiszámolt étrenddel. Ha 10-15 kg felesleged van, akkor ennek egy részét le kellene adni először. Azért írom, hogy egy részét, mert egy etapban nem fog menni a dolog. Tehát leadod a felesleg nagy részét, kb 8-10kg-ot, majd belőtt tömegnövelő étrenddel izmot építesz. Utána megint jöhet egy szálkásítási ciklus, amit ha jól csinálsz, akkor már lehet egy jó formát kihozni belőle.

Amúgy nézd meg Bobolysza képét a legfelső linken, mit lehet jó étrenddel kihozni:

[link]

2012. szept. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!