Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lefogytam egy 1300 kcal-ás...

Ha lefogytam egy 1300 kcal-ás étrenddel, utána ehetek többet picivel ugyanazokból a megfelelő (egészséges) táplálékokbaól? Vizet amúgy is sokat iszom, és a mozgást sem hanyagolnám el.

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]

Itt kiszámolhatod, hogy mennyi kalóriával lehet az aktuális súlyt tartani, csökkenteni, vagy növelni:)

Sok sikert!

2010. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és érdekelne, hogy milyen volt az 1300 kcal étrended? Megosztanád?:) Nekem is szükség lenne összeállitsak vmi hasonlót. Köszi
2010. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, miket ettél. Zöldségből és húsból igen. Cukorból és lisztből nem.
2010. febr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ha koplaltál, az 1300-as kcal-os étrend koplalásnak számít mert a normális 2000 kcal. Szóval akkor már lelassult az anyagcseréd, és ha elkezdesz normálisan étkezni akkor visszahízol.. Ezt nem kellett volna szerintem megcsinálnod
2010. febr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! a kalkulátor szerint kell 1300 kcal...

R: zab+tej (vagy savó), olajos mag (kevés)

T: tejtermék (túró/natúr joghurt/kefír)

E: hús+zöldség

U: mint T

V: mint E

2010. febr. 2. 16:01
 6/7 anonim ***** válasza:
És hány kilót fogytál evel? És mennyi idő alatt?:) Csak érdekel mert most énis ezt próbálom. (első vagyok)
2010. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szia! 3 hét alatt 2 kg-ot. még azért van hátra ugyanennyi...
2010. febr. 3. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!