Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fitness modell szeretnék...

Fitness modell szeretnék lenni. Hogyan induljak neki?

Figyelt kérdés

Edzésem, étrendem rendben van, jelenleg tömeget növelek. Szerintem elég jól fejlődök, meg a genetikám sem rossz.

Fitness modell szeretnék lenni, mert ez egy elég nagy motiváció lenne számomra, és nagyon tetszenek nekem ezek a lányok. :)


Vidéki vagyok (Veszprém) és úgy tudom, hogy errefelé nincsenek fitness modellek, akiktől tudnék tanácsot kérni ezekkel a versenyekkel kapcsolatban (mire figyeljek a versenyen, hol varrassak ruhát, stb...).


Szerintetek hogy fogjak neki?

Körülbelül egy év múlva állnék készen egy ilyen versenyre szerintem.



2012. szept. 24. 11:47
 1/3 dirtboy ***** válasza:

vedd fel valamelyikkel a kapcsolatot pl egy fórumon ahol irkálnak,szoktak általában fórumozni de szerintem nem is kell feltétlen fitness modellel beszélned elég egy versenyző magyar testépítő is.

ők irkálnak a bodybuilderen is a scitec.hun is meg van blogjuk általában

2012. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. szept. 24. 12:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fel kell keresned egy személyi edzőt, ha igazán komolyan gondolod! Csak magadtól nem tudsz elismert fitness modell lenni! Az elismert és versenyeket nyerő lányok mögött mindig ott egy személyi edző mint pl. Szakács Sándor stb.
2013. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!