Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan edzek otthon, eredménye...

Hogyan edzek otthon, eredményesen?

Figyelt kérdés

Persze lehet mondani, hogy otthon sehogy, meg így, meg úgy, de ennek ellenére megkérdezem, hogy milyen edzéstervet ajánlotok. Van egy fekpadom, hozzá rúddal együtt 60 kg súly. 2 kézi rúd is van amire tetszőleges mennyiségű súlyt lehet pakolni (persze amennyi ráfér/amennyi van).

Milyen rendszerességgel kellene edzenem, milyen gyakorlatokat kellene végrehajtanom és milyen edzéstervet ajánlotok?

16/F



2012. szept. 27. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Én fél éve edzek olyan felszereléssel ami neked van. ( Jövőhónapban mondjuk lesz csigás gépem, meg gugolóálványom is:D)


Szabasúlyos gyakorlatokat tudsz végezni.

Először kb 2 hónapig átmozgató edzést végezz minden izomcsoportra 1 gyakorlatot.

[link]

Innen tudsz válogatni, saját edzést összedobni. + vannak kész edzéstervek is, de azoknak nemsok hasznát veszed otthoni edzésnél. Majd holnap még írok 1-2 dolgot:)

2012. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is itthon edzek, igaz, nekem 180 kg súlyom van, és a fekpadot fel tudom szerelni guggolóállványnak is.


És e mellé még fontosabb, hogy az otthoni konyhából próbálj meg minél jobban étkezni. Külön mélyedj el az étkezés témában, mert anélkül nem sokra mész.

2012. szept. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy értem, tömegnövelő étrend témában. :)
2012. szept. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!