Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy legyen mindket oldalam...

Hogy legyen mindket oldalam egyforman izmos?

Figyelt kérdés
Sportlovesz vagyok, nemreg kezdtem. Jobb kezzel lovok, legpisztollyal. A gond az, hogy a jobb oldalam kezd megerosodni, mig a bal nullan marad. Tudtok olyan gyakorlatokat, amik azokat az izmokat fejlesztik, mint amiket loveskor hasznalok?
2012. szept. 29. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bedobhatnál heti min. két súlyzós edzést, teljes testre. De nem külön csak a gyenge oldalra, az úgy nem működik.
2012. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jobb lenne ha leírnád,hogy mely izmok kerülete nagyon eltérő,mint pl a teniszezőknél konkrétan az egész jobb oldal,egy jobbkezes játékosnál,főleg az alkar ami szembetűnően nem egyforma náluk.

de így látatlanban a váll első fele lehet,ahogy kinyújtva tartod a karod,az alkar,ami fogja a fegyvert,meg a gerincfeszítő,ami egyenesen tartja a tested.

előre emelés kétkezes súlyzóval vállra.vagy oldalemelés.

függeszkedés rúdon alkarra-marokra.

és csípőemelés derékra.

ez a minimum,de persze minden izomcsoport ugyanolyan fontos.

2012. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fegyenc edzés. saját testsúlyos szimmetrikus gyakorlatok nem kell pénzt kidobnod a kondira és sokkal hatékonyabb. ha nem hiszed, bebizonyítom
2012. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. A gond csak az, hogy lany vagyok. Noies alkatu, nagy mellek, vekony derek, szeles csipo. Ezt amennyire lehet, szeretnem megtartani, tehat nem akarok vizilabdas hatat, vagy rubint reka karokat. Nyilvan eltulzott a peldam, de ertitek...
2012. szept. 30. 11:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Értjük, de tévedésben vagy. Kox nélkül egy nő nem lesz túl izmos, mivel 1/25 tesztoszteronmennyiséget termel egy férfihoz viszonyítva. Nem kell félni a súlyzoktól, az nem fog megtörténni, hogy másnap reggelre rád ugrik 10kg izom.:)
2012. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha lány vagy akkor ajánlanám a kis súlyos kettlebell gyakorlatokat. nézz utána sok csaj csinálja
2012. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de én is szeretnék kérdezni. hogy egy a lövészetben a minősítés. szóval mi az a minősítő verseny?
2012. okt. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!