Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha csak rizst, natúr puffaszto...

Ha csak rizst, natúr puffasztott rizst, tojásfehérjét, csirkemellet eszek, akkor izmosodhatok és kockásíthatom is a hasam egyszerre? 5g/testtömeg kilogramm szénhidrát 2g/testtömeg kilogramm fehérje minél kevesebb zsírral

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 17:28
 1/9 dirtboy ***** válasza:
nem
2012. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem ilyen egyszerű. A testalkatodtól kezdve millió dologtól függ az, hogy látszódini fog-e a kocahasad.
2012. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Esetleg indoklást is írhatnátok, hogy miért nem, mert szeretném megérteni, köszönöm.
2012. okt. 1. 17:35
 4/9 dirtboy ***** válasza:
csak azért mert a kettőnek két külön energia igénye van,egyikhez szálkásító diéta kell,aerob mozgással és súlyzózással,másikhoz pedig tömegnövelő étrend kell súlyzózással.
2012. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ahhoz hogy kocka hasad legyen le kell szálkásítani vagy legalábbis egy nagyon alacsony szinten tartani a testzsírszázalékodat,na most ez tömegelésnél elég nehéz,amikor megy rád szépen zsír is az izom mellé
2012. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha alacsonyan tudod tartani a testzsír%-od akkor látszani fog a kokcahasad DE

Ha most nem látszik a hasizmod, akkor ha nekiálsz tömegelni nem is fog...


Nekem mindíg is látszott a hasizmom mert annyira vékony voltam alacsony tzs%-al és még tömegelés alatt is látszódik.

2012. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát csak mert akkor eddig tévedésben éltem, mert azt hittem, hogy a kocka akkor látszik, ha kevés a zsír... de ezek szerint tévedtem...

Azért kérdeztem, mert neten láttam, egy csomó videót, amiben a nagy benga állatok tömegelnek és leveszik a trikójukat és ott villognak a kockák...

2012. okt. 1. 18:51
 8/9 dirtboy ***** válasza:
miért ki írta azt hogy nem akkor látszik ha kevés a zsír?
2012. okt. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt énse értem :D

Akinek sikerül szálkásan izomtömeget növelnie, annak valszeg fog látszódni. Ez nem egyenló azzal, hogy ha tömegelsz lesz kockahasad.

2012. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!