Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Puffasztott rizst lehet enni...

Puffasztott rizst lehet enni este 6 után, vagy inkább mást egyek ha már nagyon nem bírok magammal mert a pufi rizs ugyebár is szénhidrát?

Figyelt kérdés
(4 kg-t szeretnék fogyni)
2010. febr. 28. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már nem mozogsz utána akkor inkább zöldséget egyél, ha szénhidrátra van szükséged mindenképp. De én késődélután már csak fehérjét ennék a helyedben.
2010. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor ha eszem egy almát/répát vagy egy joghurtot az jó? hányig ehetem a pufi riszt?
2010. febr. 28. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
igen a gyümi,joghurt oké a pufi rizs nem az.Tudod kik fogyasztják?A testépítők nem a fogyókúrázok de ha már minden áron szeretnél enni akkor délelőtt de mértékkel
2010. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem akarok senkit megbántani,de én mindenidőpontban megeszem a pufi rizst,vagy búzát.Egyéltalán nem gátolja a fogyásomat.Már egy-két szelettel is jól lehet lakni,minimális kalória és szénhidát.


Nem értem miért kell ennyire ragaszkodni ilyesmihez."este egyél fehérjét",hát az se jobb.

Én mindent eszek,(szalonnát leszámítva)Csak fehér kenyér,tészta cukor távoztak az életemből.Nagyon lassan,de egészségesen napi fél óra mozgással lefogytam 11,4 kilót eddig.

Nem kell egy fogyókúrában mindent tiltott listára tenni.

Ha úgy érzed többet,vagy egészségtelenebbet kajáltál, tornázz többet egy fél órával és kész.

2010. márc. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha azt nézzük, mi az egészségesebb, akkor elsősorban zöldség, gyümölcs, másodsorban natúr joghurt (lehet bele gyümölcsöt turmixolni), harmadsorban a puffasztott bizbaszok.

Bármilyen lista elején a zöldség és a gyümölcs áll. Attól, hogy ez a legjobb, nem biztos, hogy a többi egészségtelen. De miért ne választanánk a legjobbat, ha választhatunk? :)

2010. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!