Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kevert fehérjébe (szója+tejsav...

Kevert fehérjébe (szója+tejsavó) van értelme CarboX-t keverni? Pl Power Proteinhez vagy FullForce MPM-hez?

Figyelt kérdés
Tudom,étrend nélkül nem megy,edzés után tejsavót stb..,de erre lenne pénz rendszeresen.

2012. szept. 26. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van értelme. Attól, hogy nem tejsavót iszol, edzés után még kell a szénhidrát.
2012. szept. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Diego105 ***** válasza:
Persze, de gyors szénhidrátot -szerintem- csak edzés után fogyassz.
2012. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
aham értem...csak ugye tudjuk hogy edzés után mindenből a "gyors" a jobb,és a kevert fehérjék meg lassabb felszívódásúak és ha rakok gyors szénhidrátot pl. PP-be akkor annak van-e értelme. amúgy köszönöm a gyors válaszokat a ervem az hogy power proteinbe/más kevert fehérjébe edzés után rakok CarboX-ot pl.Ha van valami egyéb tanács/javaslat szívesen fogadom
2012. szept. 27. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Tessék akkor itt egy szója whey

4500g-os kiszerelés és csak 8.900Ft!!!!

[link]


itt legalább ráírják a szója + milk arányokat is+++

2012. okt. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!