Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy szedjem a kreatint?

Hogy szedjem a kreatint?

Figyelt kérdés
Fehérje van mellette , azt edzés után szoktam inni ált. a kreatint hogy szedjem? ált. ugy szoktam hogy 1 nap súlyzós edzés másnap foci edzés.

2012. okt. 9. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Kellene 3 napig napi 0,3 x testtömegkg grammban, azaz, ha pl 70kg vagy akkor 3 napig kb 20g, majd 3 napig ennek a fele, majd utána mehet végig napi 5-7g.

kb 5grammos adagokban legyen a feltöltés.

Edzés utáni turmixba mindig mehet, ha ott van protein mellett gyors szénhidrát is, ami segíti a felszívódást és/vagy mehet kaja előtt 15-20 perccel.

2012. okt. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aha értem :) köszi, csak egy olyan kapszula , mert nem porba van , az hány g? vagy az rajta lesz? mert holnap veszem meg
2012. okt. 9. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:

A dobozon rajta lesz, de általában többet kell belőle használni. Pl vegyük a híres Creatp-t. Abból ajánlanak 2 kapszulát edzés előtt, ami nokedli, mivel van benne 2*1g monohidrát.

Jobban járnál, ha máskor inkább por monohidrátot vennél vagy kreatin akg port. Gazdaságosabb.

2012. okt. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!