Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Helo szedtem danabolt ami...

Gátbor kérdése:

Helo szedtem danabolt ami hatott is 2 évet kondiztam félevet most kihagytam most vistzont rendeltem ismét dabolt fehérjét kreatint és anadrolt a burtal tol a tesztoszteron szint növelő szóval danával 1 szere szedjem vagy 1 iket elöbb a máskinál?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 22:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
ha a danabolt kiveszed akkor úgy szép lenne, ha az étrend megvan,+ gyors ch
2012. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
hát iagzából már megvettem szóval benyomom ne mis tervezek több koxot de de 1 szerre nem lenne sok vagy hülyeség arra gondoltam hogy talán dana kúr aután kellen mer az a saját teszto szintem dobná meg így kicsi az esély hogy leáljon a termelése
2012. júl. 8. 23:07
 3/23 anonim ***** válasza:
Te kajak a saját neved sem tudtad leírni regisztrációnál? Ha ennyi ésszel ilyenekbe kezdesz (azaz folytatod? hogy élted túl?) nem sok jövőt jósolok.
2012. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Smartguy86 ***** válasza:
92%

Egyesek itt úgy szedik a szteroidot, mintha C-vitamin lenne :DDDD


Gratulálok. "2 évet kondiztam" aztán közben szeded a szart marokszám, mert "biztos nem lesz baj belőle"... De lesz! Hiába hiszed, hogy genetikai csoda vagy, meg hogy nálad majd máshogy lesz. Nem lesz máshogy!

2012. júl. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Először is, ha azt szeretnéd, hogy komolyan vegyenek, akkor próbáld meg kérdésed normálisan tálalni, mert én, kvázi a harmadik olvasás után értettem meg, hogy mit akarsz. Először is; danabolból már nemigen lehet eredetit kapni, én anno 1 évvel ezelőtt vettem olyat, amihez még betegtájékoztató is volt és valóban hatott. Azóta kétes minőségű, veszélyes hulladékokat árulnak helyette. Ha 4000 forintért adnak manapság 100 szemet, akkor mennyibe kerül az előállítása? Másodszor; ha véletlenül olyat találsz amiben esetleg van 2-3 mg hatóanyag, akkor több mint ajánlatos lenne levezetni azt a kúrát, min. 2 szem nolvadex/zitazonium (nem a neve a fontos, hanem a hatóanyaga a tamoxifen citrate). Tesztoszteron növelőre nem hiszem, hogy túl nagy szükséged lenne, hacsak nem vagy már min. 40 éves. Fehérje mehet a dana mellé, kreatin dettó, ez majd kitolja a fáradtságküszöbödet is az ATP kreatinfoszfát-szint növelésével. Azért arra figyelj, hogy a danabolt nem úgy kell szedni, mint a szőlőcukrot.


Utolsó előtti válaszoló : ;)

2012. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Azért azt még hozzátenném, hogy a kúra előtt és után menj el egy kardiológiai szakrendelésre, én ugyanezt tettem, csakhogy meggyőződjek a szív-és érrendszer állapotáról, valamint a vese és májfunkciókról. Vérvételre, vizeletvizsgálatra szintén menj el, ha komolyan veszed ezt az egészet. (Vérvételen megtudhatod, hogy a vér glükózszintje optimális-e, vizeletvizsgálaton meg kiderül, hogy nem kerül-e a vizeletbe glükóz, mert ha igen, akkor a dana részben hazavágta a vesédet). Ezt akkor is észreveheted amúgy, ha nagyon gyakran kell vizelned. Bár ez utóbbi hormonális problémákra is visszavezethető, mint például az agyalapi mirigy hátsó lebenyében lévő vazopresszin hiánya.) Összegezve a szteroid nagyon megkeserítheti az életedet. Persze ez nem minden embernél fordulhat elő, de...a helyedben én nem venném félvállról. No, csak okosan! ;)
2012. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Sznofru ***** válasza:
1 kúrát tervezel csak? Akkor azt minek? Azt hiszem neked mindegy hogyan szeded.
2012. júl. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
rendben igyekszem olvashatóbban irni köszönöm azokat a kommenteket amik nem az íráshibákról hanem a kérdésemről szólnak :D még annyit a utolsónak hogy hány kúrát kellene lenyomnom? ezlenne a 2.
2012. júl. 9. 16:20
 9/23 anonim ***** válasza:
Nos, én az utolsó előtti vagyok, az enyém mindkettőről szól, de több választ találsz benne érdemben, mint a többiekében. Bár nem engem kérdeztél és nem tudom, hogy hány éves vagy, de eredeti minőségű danabolból (10mg) egy évben nem kellene 2 kúránál többet tolnod, csak, hogy a rizikófaktort csökkentsd.
2012. júl. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

(Nem olvastem el az összes választ tehát ha olyat írnék ami már volt akkor bocsánat..)

Ha már koksolsz mért pont a legratyibat akarod szedni ?

Danabolt nagyon nem kéne... egyébként meg vezesd le rendesen hogy meg is maradjon valami a vízből ...

Hagyd aromatizálódni 2-3 hétig aztán szedj rá proviront!

Szerintem szedd a danát aztán ha már az utolsó hetekbe vagy akkor utolsó 2 hétbe kezd el az anadrolt úgy még értelme is lenne..

De levezetésnek nem elég a proviron szerintem kellene valami zintozium vagy HCG kúra utánra.

2012. júl. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!