Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem nő a mellizmom?

Miért nem nő a mellizmom?

Figyelt kérdés

2 hónapig szedtem jumbo prof.-ot. kinden hova szedtem fel izmot de a mellemen nem lehet látni.

edzés:5*8 fekvenyomas 4*8 30fokosan

4*8 negativba es 4*10 tárogatás.

most abba hagytam a jumbot esbfehérjêzek.

mi a jó edzés terv a szép mellizomra?


2012. okt. 10. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
fekvőtámasz!!! az erősíti az egyik legjobban a mellizmot ráadásól még tricepszre meg vállra is megy! vagy ha nem akkor úszás mert az minden (de komolyan minden) izmot erősít!
2012. okt. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fehérjézel? :) Ha húst eszel, akkor is fehérjézel.

Edzés után szénhidrátozni :) is kellene, ahogy eddig is tetted a tömegnövelővel. Szóval edzés után protein+ kellene hozzá 40-50g gyors szénhidrát, pl dextróz, vitargo.

Az étrendel lesz itt gond (+ genetika kérdése is), legyen tömegnövelő étrend és ne csak a tápkiegektől várj megoldást.

Edzés kb jó volt, de mindig változtatni kellene valamit.

Tehát egyik héten kezjd döntött padon egykezes súlyzóval történő nyomással, majd utána sima padon kétkezes súllyal, majd tárogatás, tolódzkodás. Másik héten döntött padon kétkezes súllyal nyomás, majd sima padon egykezessel nyomás, 30°-os padon tárogatás, áthúzás.

Tehát ne legyen két ugyanolyan edzésed. érdemes változtatni az ismétlésszámokon is.


A többi a kaja, pihenés és a genetika dolga.:)

2012. okt. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem se nő, de már nem érdekel.
2020. márc. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!