Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a het minden napjan aktivan...

Ha a het minden napjan aktivan sportolok, az sok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 19. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Mihez képest sok?

Mit akarsz, miért csinálod?

Szerintem alkalmi futkosás (mint pár hete a spar-os Budapest marathon is sok volt, már ahhoz képest hogy semmi értelme, idióta sportok helyett egészségfejlesztő edzéseket is lehetne végezni. Vagy teszem azt ki tudja hány éven belül lesz forradalom, átlag ember meg futkos ahelyett hogy harcművészetet, önvédelmet gyakorolna, készülne?)


Ha mondjuk úszol, az még a leginkább belefér, az ritkán káros, csak ha koxolsz (ugye egy sportoló, versenyző esetében ez gyakran megesik).

2012. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aerobic meg fitness az, amit minden nap edzeskent vegzek. ezen kivul roplabdazok, de azt nem rendszeresseggel. Meg szeretnek szabadulni nehany +kilotol, de nem csak ezert mozgok. Nehanyan azt mondjak, hogy az egeszseges taplalkozas mellett karos a heti 7x sport.
2012. okt. 19. 14:46
 3/7 anonim válasza:
te jó ég! spotolni egyrészt azért ,,kell" ,mert szeretem az adott spotágat... és érzem mennyit kell belőle,hogy ne legyen sok...
2012. okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

." Vagy teszem azt ki tudja hány éven belül lesz forradalom, átlag ember meg futkos ahelyett hogy harcművészetet, önvédelmet gyakorolna, készülne?) "


Ostobaságot beszélsz! Az ember olyan sportot csináljon amiben kedvét leli! Ha meg forradalom lesz vagy háboru,ott nem sokat számit a harcmüvészeti tudásod,ott már a fegyverek játszanak!

2012. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy mit sportolsz. Nekem heti 4 súlyzós edzés + 2 foci pont elég, de csak súlyzós edzésből a minden napos edzés sok lenne.
2012. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
areobic, fitness+roplabda :)
2012. okt. 19. 18:06
 7/7 anonim ***** válasza:
ja, igen, utólag láttam már. :) Ezek a sportok mehetnek akár minden nap is.
2012. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!