Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ektrém ektomorf vagyok?

Ektrém ektomorf vagyok?

Figyelt kérdés
Osztálytársaim cikiznek azzal, hogy milyen sovány srác vagyok. Persze nekik könnyebb csajozni kigyurtabb testtel. Én is olyan akarok lenni. Próbálok sokat enni de nem jön föl szinte semmi zsír. Mit tegyek, az ellen ha más is érdekel? Szeretném ha mindenhez értenék egy kicsit. De egyben jobb lenne érvényesülni csajozásban a testalkattal, meg persze a szöveggel.

2012. okt. 21. 23:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokat eszel? De miből? Nem mindegy ám!


Napi 2g/testsúlykilogram fehérje kell. Ha 50kg vagy, akkor neked napi 100g kell. Napi 5-6g/tskg szénhidrát kell. De nem mindegy miből viszed be!


Fehérje: sovány húsok, túró, tojás, szója, sajtok, protein tápkieg

Szénhidrát: zabpehely, tészta, rizs, teljeskiőrlésű kenyér


Tessék lejárni konditerembe. Kezdőként heti 2 napos egész testes edzésterv kell. Minden edzésen minden izomcsoportra dolgozz egy keveset. 2-3 hónap múlva már át lehet állni a heti 3 naposra, de szét kell majd osztani hogy melyik nap mire edzel. 2-3 hónap múlva már lehet átállni 1izomcsoport/edzés napokra.

2012. okt. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet kezdeni 3 napos teljes testessel szerintem.
2012. okt. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. okt. 21. 23:52
 4/15 anonim ***** válasza:
Nemárt hogyha elolvasod a Sárga Kapszulát is
2012. okt. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Na igen, a sárga kapszula a kötelező olvasmány. Lényegretörő, és 99% hogy miután elolvasod, nem lesz kérdésed.
2012. okt. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 VVMMvvmm ***** válasza:

Azért van jó hírem kérdező.Lehet te lassabban éeő

típus vagy és ez nagyon jót is jelenthet.

Lehet ők hamarabb öregszenek és ezért fejlettebbek, izmosabbak nálad.De lehet az idő neked dolgozik.

régen velem is ez volt a helyzet.Most meg szinte sajnálok

néhány embert a mostani kinézete miatt.Én meg learatom

a babért a csajoknál.Abszolút nem biztos, hogy ez az

ektomorf meghatározás jó.Az én példám -szerintem- megbuktatta.

2012. okt. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönök mindent. Még valami.

Középiskolába járok és hétköznap reggel korán kelek hogy beérjek.

Suli közben amik érnek, órák után hulla vagyok. Sőt még egy jó példaképem apám lenne, de sajna csak az ágyban élné le az életét. Ez is jó motiváció? Meg hát ilyen délután 4 fele kel csak föl én addigra a tanulásba is belefáradok. Mire oda érkezek az edzéshez----

Áhhh meg ez az alvás is nagyon fontos, mert ha pl. este már parok a holnapi dogától akkor meg nem tudok elaludni. Majd megvárom a suli. Azt majd lesz időm rá meg munkát is tudok belefektetni.

2012. okt. 22. 01:03
 8/15 anonim ***** válasza:

Ééééés kérem ez itt a reklám helye, ha motivációt keresel akkor kövesd Te is a blogom, én is nem rég kezdtem, dokumentálom a fejlődésem, kiegészítve hasznos információkkal, alkalmanként sztorikkal, stb...

[link]

2012. okt. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én nem fényezni akarom magam.
2012. okt. 22. 10:24
 10/15 anonim ***** válasza:
Csupán motiváció gyanánt linkeltem be, nincs szó fényezésről, úgy látom félreértettél. Nekem amikor elkezdtem jó lett volna, ha találok egy ilyet, ahol egy hétköznapi ember fejlődését nyomon lehet követni, valahogy hihetőbb, reálisabb, mint a beállított "before/after" képek amik meg vannak színezve meg szórakoznak a fényekkel, stb. Így az ember könnyebben tud kitűzni maga elé elérhető célokat. Nézz a tükörbe és döntsd el, hogy ez így jó neked, vagy tenni akarsz érte? Ha akarsz érte tenni akkor ne vesztegesd az időd, minél előbb kezded annál hamar lesz eredmény.
2012. okt. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!