Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ektrém ektomorf vagyok?

Ektrém ektomorf vagyok?

Figyelt kérdés
Osztálytársaim cikiznek azzal, hogy milyen sovány srác vagyok. Persze nekik könnyebb csajozni kigyurtabb testtel. Én is olyan akarok lenni. Próbálok sokat enni de nem jön föl szinte semmi zsír. Mit tegyek, az ellen ha más is érdekel? Szeretném ha mindenhez értenék egy kicsit. De egyben jobb lenne érvényesülni csajozásban a testalkattal, meg persze a szöveggel.

2012. okt. 21. 23:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Facebook Novák Pál nézd meg. ;)
2012. okt. 22. 10:36
 12/15 A kérdező kommentje:
Ilyen.
2012. okt. 22. 10:44
 13/15 anonim válasza:

Lenne kérdésem, hogy azóta történt valamilyen változás?

Mert én is teljesen ilyen alkatú vagyok csak lányban :)

Viszont én izom helyet inkább súlyt szeretnék felszedni.

Ha neked sikerült adhatnál tippeket. Köszöntem. ;)

2013. márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Először is én nagyon szeretek sportolni és nehezemre esik gyúrás után nem kimenni valamit csinálni.

Magyarán nem tudok meglenni a helyemen.

Nem csak hagyományos gyakorlatokat végzek.

Olyat is csinálok akiket még nem is érdekel,hogy az a izomrész mennyire fejlődik. Egykezes gyakorlatok,azok leginkább elszigetelten edzik az izmunkat.

2013. jún. 22. 01:32
 15/15 anonim ***** válasza:
Történt valami változás azóta? Milyen magas vagy és hány kiló?
máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!