Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha kondi után nem eszek...

Ha kondi után nem eszek valóban az izomból fogok fogyni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 13:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Felesleges volt addig elkezdeni edzeni, amíg nem nézel utána a test működésének....
2012. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
igen, vesztetsz vele izmot, mert nem viszed be a legfontosabb időszakban a tápanyagot, így nem tud regenerálódni az edzés során megrongálódott izomszövet. Tehát nem fog "újjáépülni".
2012. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Az újjáépülés oké hogy rögtön az edzés után fog kezdődni, de ha kihagyunk 1,5-2 órás kaja nélküli szünetet, és utána kezdünk bele az még beleférhet szerintem! De attól hogy most ennyit szünetet tartasz nem akarom elhinni hogy onnantól a tested ba**ik izmot építeni! :D:D
2012. okt. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem teljesen b@szik építeni, nem ezt írtam. Csak azt, hogy lehet vele izomvesztés, mert nem lesz teljes regenerálódás, csak részeredmények lesznek. Szerinted miért iszik mindenki egyből edzés után protein+ch turmixot? Mert totál idióták vagyunk és te vagy az okos!? Nem gondolnám. Pont, hogy edzés után van nyitva kb 30 percig az un. anabolikus kapu, amit kár nem kihasználni. Ilyenkor fokozottabban tudnak visszaépülni a tápanyagok a raktárakba. A gyors ch mintegy pumpaként viszi be ilyenkor magával a fehérjét a sejtekbe. És te ezt kihagynád? Nagyon okos ötlet mit ne mondjak. De tudod mit? Én leírtam, hogy kellene, te meg akkor ne egyél és biztos te leszel az izmos, nem azok akik edzés után megfelelően beviszik a tápanyagot.:)
2012. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igazad lehet az biztos, főleg ha szilárd kaját viszünk csak be onnantól még rosszabb a helyzet! Bocs Montez hogy megcáfoltalak, félreérthető volt amit elsőre olvastam akkor!:D
2012. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 SSanchez ***** válasza:
Te vadállat, szilárd kaját is be kell vinni, edzés után szinte rögtön, de majdnem azonnal kell tejsavó+gyors ch. Rá 40 percre kb mehet szilárd kaja. Olvassál kicsit utána mielőtt válaszolsz. De te ne vigyél be semmit, mert agykárosodást okoz.
2012. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Semmi gond, egyébként utána rá 40 percre kell szilárd kaja is, mert a tejsavóprotein kb 20perc alatt már a véráramban van és kell az utánpótlás, amit már érdemesebb szilárd kajából bevinni, ami hosszabb ideig táplálja az izmokat.
2012. okt. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szóval ha nincs közelben fehérjeturmix+ch, úgy is jó ha túró és tejföl+egy kis méz összekeverek és azt viszem be? Tudom hogy az is szilárd kaja de szted így is jó?
2012. okt. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
És utána pár perc múlva kajálok rizs+hús...
2012. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

túró-tejföl-méz? Nem lesz jó. Nézzük meg egyesével: a túróban a leglassabban felszívódó fehérje van a kazein. Edzés után a leggyorsabb kell, a tejsavóprotein. A túró esti utolsó kajának való, lelassítod vele az emésztésed.

Tejföl az szinte tiszta zsír, ami megint nem célszerű szinte sosem, nemhogy edzés után, ami szintén lassítja az enmésztést. A méz sem jó, mert nagy része gyümölcscukor ami nem tölti az izmokat, hanem megy a májba éa ha az tele van (kb 50g), akkor lerakódhat zsírban.

Ha nincs tejsavóprotein, akkor menjen sült vagy főtt tojás (leginkább fehérje) és mellé pl rizs, pufirizs.

De itt egy jó cikk:

[link]

2012. okt. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!